טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

מה זה רפלקסולוגיה

אנשים אוהבים את הרעיון דרך נקודה בכף הרגל מטפלת באיבר בגוף. נקודות בכף רגל אחראיות על איברים בגוף. בלחיצות בכפות רגליים ניתן לאזן,לאבחן,ולפתור בעיות.רפלקסולוגיה הינה השתקפות של איברי הגוף.הטיפול נותן מענה מהיר לפתרון בעיות.דוקטור פיצג’רלד השתמש בלחיצות בגוף.מטרתו להפחית שימוש בקוקאין כמשכך כאבים.קטלג את הגוף לעשרה אזורים שהסתיימו בידיים ורגליים.הבחין לחץ על חלק על אזור ברגל משפיע על איבר בגוף.האמין באנרגיה חיונית באיברי גוף האדם.כאשר האנרגיה חסומה הרפלקסולוג ילחץ באזורי רפלקס מתאימים האדם יאותת על כאב.ישנם הרבה בעיות שניתן לקבל עליהם מענה.

מחקרים על רפלקסולוגיה

רופאים באנגליה הציעו רפלקסולוגיה לטיפול בטרשת נפוצה.טענתם לחץ בנקודות רפלקס ימנע הידרדרות המחלה.טיפול אינו נעשה רק כאשר יש חוסר איזון אלא גם כמניעה.חשיבות הטיפול מתבטאת במובן הנפשי והרגשי. קודם כל במניעת מחלות ולאזן את הגוף. במידה ותשמרו על תהליך חיים בריא תרגישו טוב יותר.רפלקסולוגיה מקלה באופן מיידי,על אי הנוחות ומרפא כאבים בגוף.טיפולים קבועים,יחזקו את הגוף כולו ויחסנו אותו מבעיות. רפלקסולוגיה משפרת את העיכול,הלימפה,והמערכת החיסונית. נשים אשר טופלו בתסמונת קדם וסתי דווח על הצלחה ב62%. עוזרת  לתפקד ברמה אופטימאלית,מסייעת במניעת מחלות.

דורבן דלקת בעקב המקשה על פעולות פשוטות.את הכאבים מרגישים ממנוחה לפעולה.מטופל הסובל מדורבן במשך תקופה ארוכה ניסה טיפולים של גלי הלם. לאחר כאבים חזקים החליט לבצע זריקות בגלל קשיי הליכה. רופאים מציעים תרופות,זריקות,מדרסים שלרוב אינם פותרים את הבעיה.במקרים של התאמת מדרסים מטופלים מדווחים על הקלה .כאבים מגבילים בהליכה במיוחד במצבים של הנעה לפעולה.דורבן בעקב מתבטא בקושי מישיבה להליכה כאבים חזקים בעקב.טיפולי בכפות רגליים פותרים את הכאבים  ב4 מפגשים בני שעה. המטופל שוכב בטיפול,לעיתים נרדם.תחילה מבוצע איזון כללי,באמצעות כף הרגל. מתמקדים באיברים בהם התגלו הבעיות לפי מערכות הגוף.במפגשים החוזרים ניתן לדייק יותר,להעמיק את האפקט הרצוי. טכניקות המגע מגוונות,מעיסוי עדין או בלחיצות אינטנסיביות,לפי הצורך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי