טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

פיברומיאלגיה כאבי גב,מהי פיברומיאלגיה,תסמינים

מה זה פיברומיאלגיה?הפרעה כרונית הגורמת לכאב ועייפות.מחלה המשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם.התסמינים נעים בין קל לחמור.נגזרת מהמילים היווניות fibros.גבשושית ומיסיה משמעותה כאב. מחלה הפוגעת ברקמות חיבור שרירים ומפרקים.המטופל ירגיש כאב בחלקים רבים בגופו.רקמת חיבור הינה רקמת שריר ורקמת עצב.באה לידי ביטוי בהנעה,הפרדה וקשירה.הפרעה העלולה לנבוע ממערכת העצבים.המצב הוכר לראשונה בשנות ה-50 והפך לידוע יותר בשנות ה-80. מחקרים מוכיחים נשים סובלות יותר מגברים.הכאבים לא נותנים מרגוע לאדם.

ביצוע עיסויים יפחיתו את הכאבים בגוף.חשוב לבצע פעילות ספורטיבית מותאמת.רקמות עמוקות טיפול חזק ועמוק לרקמות הרכות.טיפול במפרקים,רקמות חיבור.עיסוי ומתיחות יעזרו להנעת מפרקים ושרירים.דבר זה יתבטא בהפחתה של הכאבים בידיים.יכולים להיות כאבים בטיפול אך יגיעו תוצאות מהירות.עיסוי רגליים חשוב השרירים נפגעים מאוד.יחזק את הגוף וירפא אותו.מגע משפיע נפשי ופיזי כאחד.חשוב גם לטפל בנפש.מחזיר את המטופל לתפקוד תקין,ומשפיע גם על המצב רוח.

רפלקסולוגיה מנקה מהצטברות רעלים בגוף. סריקת מערכות נותן מידע על המטופל.הטיפול הראשוני אבחון שלד ושרירים.פירוק גבשושים אלו רעלים שמתפרקים בשתן.המטופל ירגיש את האיבר המטופל בזמן לחיצה.נקודות רפלקס יעילה לכאבים מאזנת גוף נפש.היפוקרטס כתב שעיסוי ואמבט שמנים ערובה לאיכות חיים.המטרה להחדיר שמנים אתריים לגוף.נכנסים דרך העור אל הדם.בחירת שמנים לפי מצבו הבריאותי של המטופל.

שמנים מסוימים לא יתאימו למשל חולי לב.מינון יתר עשוי לסכן.לכן,בחירת שמנים חל על המטפל בלבד.צמחי מרפא מעוררים תגובת זיכרון נוצרת תגובה רגשית.צאקרת הישרדות עוזרת להתמודד עם פיברומיאלגיה.מאזנת את המטופל להתמודדות נפשית.הטיפול מקל מבחינה נפשית,מפחית לחץ ועומס.פותח חסימות רגשיות ממשיך לעבוד 72 שעות לאחר הטיפול.בסוף הטיפול יקבל המטופל/ת תרכובת לשיכוך כאבים באמבטיה.ניתן להכין תרכובת למבער בהפצת ריח.

עיסוי רפואי לטיפול בכאבים

עיסוי רפואי עשוי לסייע בכאבים.שימוש בטכניקות מגע להפחתת מקור הלחץ.הטיפול נחשב לעמוק ואינטיסיבי.מטופלי פיברומיאלגיה בוחרים במסאזים קלינים על מנת לפתור כאב.ניתן לראות תוצאות החל מהטיפול הראשון.שילוב של טיפול במגע יחד עם ספורט יסייע לגוף.ישנם אזורים מסוימים בגוף שאם יטופלו יפחיתו כאב.כל מטופל סובל באזורים אחרים כל שהטיפול דינאמי.טכניקת הטיפול נחשבת עמוקה ומתבצעת לרקמות הרכות.שימוש באגודלים,שורש כף יד חימום והנעה.אפשר לפתור בעיות רבות בגוף המתבטאות בכאבי שרירים.לכן עיסוי רפואי תורם רבות לכאב בעקבות פיברומיאלגיה.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי