טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

עיסוי תאי הרבל באג’ס נחשב לאחד העיסוים הטובים בעקבות עשבי המרפא הטבעיים המשולבים בעיסוי.
הטבע מצליח להפתיע אותנו,ישנם טיפולים בצמחי מרפא הידועים עוד מימי קדם שמתאימים וחיונים לנו גם כיום,עם כל הרפואה המודרנית”כאילו שהתקדמנו
צמחי מרפא יש להם כוחות עוצמתיים המעניקים דרך נפלא לשיפור הבריאות,משפרים זיכרון,מסייעים במצבים של שרירים תפוסים וכואבים פריצות דיסק,בלט דיסק,דלקות שרירים,דלקת בכתף,תשישות,כאבים,הורדת סוכרים,איזון סוכר,איזון כולסטרול,כתף קפואה,מחזקים את המערכת החיסון ועוזרים לשבור כאבים המתלווים במהלכי החיים.

מסאז תאי הרבל באגס מגיע אלינו מתאיילנד,פיתוח השיטה התחילה בעקבות חזרתם של חיילים תאילנדים משדות הקרב,אשר נזקקו לטיפולים רפואיים וקיבלו קומפרסים ועיסויים רפואיים.
התאילנדים פיתחו את השיטה באופן טבעי,הנשים הניחו שקיות עם צמחי מרפא על גופם של החיילים ובהדרגה למדו את סודות הטיפול והכוח שבעשבים, המעשירים את העור במינרלים ומעניקים מזור לבעיות עור, דלקות וכאבים בחלקי הגוף השונים.
עיסוי תאי הרבל באגס טיפול מעולה נחשב לטופ של עולם העיסויים הרפואיים, בשל תכונותיו העוזרות בריפוי ושיקום איברי גוף שנפגעו.אחד העשבים המצויים במסאג תאי הרבל הינו רוזמרין שתכונתו העיקרית המרצת המוח, אזכור לך ניתן למצוא במחזה המלט(שייקספיר)אומרת אופליה “הנה רוזמרין לחידוד הזיכרון” מאז ומתמיד שמן רוזמרין נחשב לחידוד הזיכרון.

עיסוי תאי הרבל באג'ס

עיסוי תאי הרבל באגס מורכב מארבעה צמחי מרפא אשר דחוסים בתוך בד,העשבים דחוסים בתוך בד בצורת פטריה.מה שנותן לעיסוי השפעה עם תכונות התרפוטיות של עשבי מרפא ומסיעים בריפוי של כאבים,דלקות,בעיות רפואיות ואיזון גוף ונפש.

עשב לימון– תכונותו הבולטת של צמח הלימון הינו משתנת,עוזרת בפינוי חומצות שתן מהגוף,דבר העוזר הפינוי רעלים מהגוף וטיפול בבצקות המצטברות בגוף. עודף חומציות בגוף,גורמת לבעיות בדלקת פרקים כאשר הגוף אינו נפתר מחומצת שתן,נוצרים גבישים הגורמים לדלקות וכאבים במפרקים.ברפואה ההודית המסורתית,השתמשו בשמן לימון לטיפולים במצבים של כאבי ראש,השפעתו ממריצה לכל הגוף והוא מחטא רב עוצמא.

קינמון- הרמב”ם (רבי משה בן מימון)עסק ברפואה,בחקר צמחי מרפא והתייחס בכתביו לסגולות המרפא שלהם ולהתוויות הרפואיות שלהם

אַתָּה קַח-לְךָ, בְּשָׂמִים רֹאשׁ,מָר-דְּרוֹר חֲמֵשׁ מֵאוֹת, וְקִנְּמָן-בֶּשֶׂם מַחֲצִיתוֹ חֲמִשִּׁים וּמָאתָיִםוּקְנֵה-בֹשֶׂם,חֲמִשִּׁים וּמָאתָיִם.נחשב לצמח מחמם מאוד,לכן הוא מתאים לטיפול בכאבי שרירים,כאבי מפרקים,כמו פיברומיאלגיה,דלקות פרקים,דלקות שרירים.ברפואה הסינית משמעותו מחזק את צ’י(אנרגיה)של הלב והכליות.

שימוש בשמן קינמון צריך להיעשות בצורה זהירה,כך שאם אתם לא בקיאים תשאלו לפני מטפל מוסמך.אחד התכונות העוצמתיות של קינמון,הינו שיכוך כאבים והרגעת שרירים כואבים.קינמון משמש כטיפול מונע ומחזק את מערכת החיסון .אחת התכונות החזקות של קינמון שחרורכאבים חריפים בצוואר,דוגמת פריצת דיסק,שרירים נוקשים,נוקשות של מפרקים,דלקת בשרירי כתף,דלקות,דלקות כתף,אפשר לעזור בקלות בעיסוי צמחי מרפא,תכונות הצמחים השונים מחזקות אחת את השניה .

מרווה בהירה- צמח זה גדל באיטליה,סוריה ודרום צרפת,אולם מרווה בהירה יכולה לגדול בכל מקום בו האדמה יבשה,עשב המרווה יש לו ניחוח נפלא המזכיר אגוזים.המרווה הבהירה גורמת לתחושת אופוריה וזו בהחלט התחושה שמרגישים מטופלים, לאחר מסאז תאי הרבל באגס .מרווה הבהירה מסייעת במצבים של מתח,גורמת להרפיית שרירים וטובה במיוחד לטיפול בשרירים מתוחים,מפעילות ספורטיבית מאומצת או מתח הנגרם מלחץ וסטרס.

רוזמרין-רוזמרין יש לו השפעה ממריצה והוא עוזר לשיקום פגיעה בעצבי התנועה.רוזמרין משכך כאבים מעולה,ללא השפעה מרדימה ומקל על כאבים ראומטים.השפעתו על מערכת העצבים יכולה אף לעזור במקרים של מחלות ניווניות למשל: טרשת נפוצה, אם כי אני חייב לציין שדבר זה לא הוכח אלא רק מנסיוני הקליני.

קמומיל- הקמומיל מרגיע ונלחם בדלקות ,הקמומיל הגרמני מעולה נגד דלקות פנימיות וחיצוניות .אנחנו מכירים את הקמומיל משתיית תה לכאבי בטן או הרגעה הקמומיל סגולותיו נפלאות.הקמומיל הוא מחטא רב עוצמה,יחד עם זאת פעולתו האנטידכאונית מסייעת להשתחרר ממתח דיכאון ועצבנות.

עיסוי תאי הרבל באג'ס,עיסוי רפואי בתל אביב ,עיסוי רפואי בנתניה ,
נגן וידאו אודות עיסוי תאי הרבל באג'ס
עיסוי תאי הרבל באג'ס,עיסוי רפואי,דלקות שרירים,
נגן וידאו אודות עיסוי תאי הרבל באג'ס

מחממים את צמחי המרפא בתוך סיר אידוי,שמים ארבעה יחידות של שקי עשבי מרפא,עד אידוי מלא של הצמחים.לאחר שהצמחים רטובים,לחים וחמים מתחילים בחימום שרירים ולוחצים על שרירי הגוף,בדומה לפעולות שיאצו וטווינא.מפעילים לחץ,מסובבים על שרירים,מפרקים,גידים,תעלות עצבים.תחילת הטיפול מתחיל מהגב,טיפול בשרירי הגב,רקמות חיבור,זוקפי הגב העמוקים אשר תפוסים ומשחררים כל מקום שיש בו חוסר איזון.

עיסוי צמחי מרפא מטפל ביעילות בדלקות,כאבים כרוניים,כאבים חזקים לדוגמא בלט דיסק,בקע דיסק,פריצת דיסק .מסאז צמחי מרפא מתמקד בכל חלקי הגוף כולל עצבי הפנים ושרירי הלסת בסיומו מבוצע עיסוי קרקפת.משך הטיפול הינו 75-90 דק,לאחר הטיפול תרגישו שחרור,שלווה,תנועה מצוינת וגמישות מפרקים כאבי שרירים יעלמו.לאחר הטיפול חל איסור מוחלט לצאת מהבית 3 שעות,יש להקפיד על הנחיה זו.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי
בודק...