מהו עיסוי רקמות עמוק 

עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי חזק מאוד,מתמקד בבעיות של כאב כרוני.כאבי צוואר,צוואר תפוס,כאבי גב,שחמות,מפרקים,גידים,חולשה בגוף,פרקים וכתפיים.
מטרת הטיפול לשפר את היציבות בגוף,לאזן,לשחרר שרירים תפוסים,ליצור גמישות רחבה יותר.בטיפול הנעת מפרקים,טיפול בשכבות העמוקות של השריר ומתיחות.

ניקוי רעלים מהגוף,לשפר את תפקוד הגוף ולהביא למצב של קלילות ושחרור.עיסוי אל תוך הרקמה הרירית של השרירים מתמקד בשרירים ובאזורים החשופים יותר לדלקות,פציעות,חבלות.הוא יותר מתאים לאנשים שהמתח גדול מנשוא ומצטבר בשחמות(כרוני)והם זקוקים לטיפול עמוק.

עיסוי רקמות רכות מתמקד בעבודה על מפרקים,פרקים,גב תחתון,אגן,עצבי הידיים,כתפיים,שרירי הרגליים,שריר דו ראשי,תלת ראשי,תאומים,מקרבי ירך,פושטי ירך,שלד ושריר.

עיסוי רקמות עמוק,תורם לחזרה של הגוף למצב תקין,תוך כדי הנעת מפרקים ושרירים בצורה טובה יותר .

עיסוי רקמות הוא טיפול חודרני,רפואי,שחרור רעלים,ניקוי הגוף מפסולת,יעיל לבעיות כתף ומפרק תורם הפחתת כאבים במצבים של פריצות או בלטי דיסק .

תדירות עיסוי רקמות רכות תלוי במצבו של המטופל,ככל שיש יותר בעיות העיסויים יהיו הרבה יותר קרובים אחד לשניעל מנת שנגיע לתוצאות טובות .

באיזה שמן משתמשים בעיסוי רקמות עמוק 

השמן המומלץ בעיסוי רקמות עמוק הוא שמן שומשום אשר מכיל 12%חומצת שומן רווית,עשיר במגנזיום,סידן,ברזל,זרחן,ובלציטין.

אם כי אני מעדיף תמיד,להשתמש בחמאה ולהיכנס עמוק וחזק לעבודה על השריר או המפרק.

(מעולה לדיאטה ולזכרון,אנשים העובדים בעבודות משרדיות נוטים לסבול מכאבי גב עליון,כאבי גב תחתון פונים גם הם לעיסוי רקמות עמוק.

חומר חיוני לחיים מהעובדה שהוא מגן על הממברנות התאים ואף מהווה חלק מהם).

שמן שומשום מעולה לעיסויים,מטהר,בשימוש פנימי הוא מעלה את ייצור הכדוריות האדומות.שמן שומשום מעולה לסובלים מאנמיה,הסכת שמן על העין השלישית,מכניס את המטופל למצב היפנוטי,מנקה מחשבות,ממרכז,בגלל רמת סידן גבוה.

תורם לחומציות גוף תקינה ומתאים מאוד למחלת הגאוט-שקיעת שתן ברגל (מחלת פרקים)שמן שומשום תורם להפחתת הרדיקלים ולאיזון חומציות בדם.עוזר להבהרת עור ומחמם פנימית וחיצונית,שמן מאוד אנרגטי מטהר את הגוף ומנקה מרעלים. גם לאחר שהיה של 20 ד'ק מוציא את כל הפסולת החוצה.שמן השומשום הוא בהחלט הבחירה הטובה ביותר שאעשה בעיסוי רקמות עמוק.

למה עיסוי רקמות עמוק חשוב 

הצורך במגע הוא צורך הישרדותי וחשוב להתפתחות תקינה של מערכת העצבים,יצירת גבולות ביני לבין העולם החיצוני,קירבה,תמיכה,התפתחות נכונה של דימוי גוף ודימוי עצמי,פיתוח קשר,ערנות,סקרנות,ויכולת הפגנה רגשית.

כאשר אני מדבר על מגע העור מהווה את הקשר האינטימי עם העולם החיצוני יש לו תפקיד מרכזי בחילוף חומרים,בויסות טמפרטורות בהגנה מפגיעות ונזקים ממלא פוקנציות חושיות כמו תחושות חום,קור,כאב ומגע.