טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

עיסוי רקמות עמוק הינו טיפול חזק ואינטיסיבי ומטרתו היא להקל על כאבים שמקורם בשלד ושרירים.

הגדרת הטיפול חשובה מאוד לעמידה ביעדים.הטיפול נחשב לעיסוי חזק,אינטנסיבי,המטפל בשכבת השרירים העמוקים.מתאים לעוסקים בספורט וגם אנשים הנמצאים במתח ולחץ.מטופלים אינם מודעים לטיפולי מניעה ותחזוקה.מגיעים לכאבי שרירים וגב גב תפוס.ביצוע פעולות בסיסיות תתנהלו נכון עם גופכם ותוכלו להימנע מכאבים מיותרים.ישיבה נכונה כאשר הישבן צמוד לכסא,גב ישר,ראש מורם ולא נוטה לפי מטה.ישיבה במחשב יכולה להיות הרסנית לגב התחתון ולשרירי הצוואר.שימוש בטלפון כאשר הראש זקוף ולא נוטה מטה.שינה נכונה על כרית אחת מומלץ לשים כרית בין הרגליים.אם אתם יושבים על מחשב קומו כל 50 ד’ק מתחו שרירים.אל תתקבעו בכיסא שעות שלא תחשפו לכאבי גב תחתון.אחת הפניות לטיפולים דלקת ביד או בכתף נובעת משימוש בעכבר. בעיסוי רקמות עמוק משתמשים בשמן שקדים,סומסום,או זרעי ענבים.היתרונות של זרעי ענבים שלא צריך להשתמש בהרבה שמן ומאפשר כניסה עמוקה לרקמות העמוקות. אני אוהב להשתמש בחמאת דקל שעוזרת להיכנס עמוק לשרירים.מטופלים רבים לא אוהבים את תחושת השמן לאחר טיפול.

רקמות עמוק,סוגי עיסויים,סוגי עיסוי רפואי,

בתחילת הטיפול המעסה יתחיל בחימום השרירים ויעלה את קצב העיסוי בהדרגה.זאת על מנת להיכנס לשרירים העמוקים בקלות.רוב המטופלים תפוסים יותר בחלק העליון של הגוף.לכל טיפול יש בסיס.עבודה על השרירים צריכה להיות מדויקת ויעילה.בעיסוי רקמות משולב טריגר פוינט נקודות מעוררות כאב.איתור נקודות אלה יעזרו בריפוי הגוף ומביא את המטופל למצב תקין.מתאמנים העוסקים בספורט רקמות עמוק יעזור בשיקום פציעות ומניעתם.פציעות ספורט עשויות לגרום להפסקת אימונים לתקופה ממושכת.טכניקת העיסוי מתחיל במגע מרפא כך המטפל מקבל מידע על הגוף. שימוש באצבעות כדי להיכנס לעומק השרירים,אמות,שורש כפות ידיים. טכניקת תיפוף,זה בעצם תיפוף באמצעות צידי כפות ידיים תיפוף על הגב כולו. המטרה הגברת זרימת דם והתעוררות של הגוף.כניסה בעזרת אגודלים,מרפקים לשרירים ורקמות חיבור. בטיפול רקמות עמוק יבוצעו מתיחות לשרירי ידיים כולל כיפוף ידיים לעצם השכם.מתיחות לרגליים להרחבת השרירים ומתיחות לגב אשר מגדילים טווח התנועה של הגוף .

השאלה הנשאלת כמה זמן הבעיה תיפתר.תלוי בחומרת הפציעה והבעיה איתה הגיע המטופל.כל אחד מתאושש אחרת ומגיב בצורה שונה.במקרים של פריצת דיסק יקח זמן עד שתגיעו למצב ללא כאב.ישנה חשיבות גדולה בצמידות העיסויים כדי לעלות בגרף למעלה.אל תטעו מדובר בבעיה מורכבת,אך אם תתמידו הכאבים יעלמו לחלוטין.לאחר שהגוף יתייצב ואין כאבים אפשר לעבור לטיפולי תחזוקה.במהלך הטיפול אם עוצמת העיסוי חזקה מדי,יש להגיד ישר למטפל.ניתן להוריד את עוצמת המגע עד שהמטופל יתרגל לעוצמה.אחרי מפגש או שניים תהיו כבר רגילים לעוצמה ולכניסות החזקות לשרירים.בטיפול הראשון עשויה להיות ריאקציה דבר טבעי ונורמאלי.את ההקלה ושחרור השרירים המטופל ירגיש מיידית לאחר המסאז.המטופל ירגיש גם את העבודה המאומצת של המטפל בשחרור השרירים.כעבור יומיים תגיע ההקלה האמיתית לאחר התאוששות הגוף.שיפור בטווח התנועה,שיפור בפעילות ספורטיבית ירגיש המתאמן את יכולותיו והישגיו בספורט.עיסוי רקמות עמוק משחרר מבחינה נפשית ופיזית משפר את איות החיים

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי