טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

עיסוי תאי הרבל באג'ס

גב תפוס מלווה בכאבים חזקים ועלול לשבש את השגרה.התנהלות לקויה גורמת לגב תפוס מבלי יכולת לקום מהמיטה.אנשים מתייסרים מכאבים חזקים בגב תחתון.כאשר הגב נתפס חזק המטופלים יחוו בעיה בהליכה ובישיבה. בכל תנועה חשים כאב המקרין מגב תחתון אל הרגליים.אנשים לא שמים לב לעצמם ובכלל לא מתחזקים את הגוף.טיפולי תחזוקה מונעים דלקות וכאבים.אתם עשויים לבצע פעולות שעלולות לפגוע בכם.לעוסקים בפעילויות ספורט שונות עדיף לטפל בשרירים לאחר מאמץ.ישנם מצבים רבים בהם תזדקקו לעיסוי עד הבית. גב תפוס הוא דבר מתסכל כאב יכול לשתק.מרבית המקרים בעקבות ישיבה מרובה או עמידה ממושכת.המתח הבלתי נגמר מביא ללחץ גבוה מאוד.ישנם דרכים רבות להפחית סטרס אחד מהדרכים הוא להזמין עיסוי עד הבית.

הטיפול בפריצת דיסק

עיסויים תורמים לשחרור שרירים ולהפוגה בכאב.אם מדובר בגב תפוס ההמלצה היא עיסוי רקמות עמוק.טיפול נמרץ לשרירים הכולל כניסה עמוקה לשרירים העמוקים.טיפול זה מתבצע עם חמאת עיסוי ולא שמן.בשל הצורך להיכנס לשכבות העמקות השמן מונע כניסה לשרירים .הבחירה הטובה חמאת עיסוי שיאה או חמאת דקל. בטיפול מבוצעות מתיחות ומניפולציות המביא לשחרור מלא של הגוף.כאבים הנובעים מפריצת דיסק או בלט דיסק ניתנים לטיפול.התמקדות בשרירים הפגועים כתוצאה מליקויים של שלד ושרירים. מבוצעת עבודה יסודית לכל האזורים בהם קיים חוסר איזון.מורידים את הלחץ על השרירים,והפחתת כאב בצורה משמעותית.כאשר מדובר בפריצת דיסק הכולל הקרנות לרגליים יתבצע עיסוי ממוקד רק לשרירי גב. בנוסף התמקדות בצוואר ושרירי הישבן הכולל גם התמקדות באגן. המטרה הפחתת הלחץ ושיפור תנועתיות תוצאות רואים כבר  מהטיפול הראשון.

הגורמים לכאבי שרירים ומניעתם

כדי להימנע מכאבי גב הקפידו על מתיחות.ברגע שיש זרימת דם טובה לאיברי הגוף לא יהיו כאבים.ישנם אנשים שאין להם ברירה ומוכרחים לשבת שעות רבות.קוסמטיקאיות,אנשי הייטק ונהגים העיסוק שלהם בישיבה.אנשים אלה עשויים לסבול מכאבי גב תחתון ואף פריצה או בלט דיסק.ישיבה חוסמת את זרימת הדם לאיברים ובכך נוצר לחץ על השרירים.ישיבה יוצרת לחץ על גב תחתון וגורמת לגב תפוס וכאבים חזקים.שלבו ספורט,יוגה,פילאטיס מכשירים. הקפידו על עיסוי תחזוקתי לשרירים.שכיבה בכורסאות טלוויזיה אחת הצרות הגדולות ביותר.אנשים נרדמים בסלון כאשר הצוואר בתנוחה גרועה ישלמו מחיר.התוצאה צוואר תפוס דבר שיגרור חוסר נוחות וכאבים.מריחת משחות לכאבים מקל אך לא פותר את הבעיה.הימנעו מתנוחות לא טובות והימנעו משינת לילה בסלון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי