טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

עיסוי תאי הרבל באג'ס
טיפול בצוואר תפוס
עיסוי תאי הרבל באג'ס,עיסוי רפואי בתל אביב ,עיסוי רפואי בנתניה ,
רקמות עמוק,סוגי עיסויים,סוגי עיסוי רפואי,
רפלקסולוגיה עד הבית

ישנם מצבים רבים בהם תזדקקו לעיסוי עד הבית, בקירוב בכל יום, בכל שבוע, יתייסרו אנשים מכאבי גב חריפים בגב או בצוואר המביאים למצב קיצוני של כאבים. אנשים רבים מגיעים למצב של גב תפוס בלי יכולת לקום מהמיטה, קשיים בהליכה, קשיים בתנועה דבר אשר פוגע בפעולות בסיסיות של היום יום. גב תפוס הוא דבר מתסכל היות ובכל תנועה מרגישים כאב חד המקרין מגב תחתון  אל הרגליים וכל פעולה היא קשה וכואבת. ניתן להזמין עיסוי עד הבית לטפל בשרירים התפוסים, להקל על הכאב ולהחזיר את המטופל/ת לשגרה נורמטיבית נטולת כאבים. איזה מסז’ רצוי וכדאי להזמין עד הבית, מה הגורמים לכאבי גב,מה כולל עיסוי עד הבית איך נמנע כאבי גב כדי שלא ישבשו את השגרה היומיומית.

הגורמים לכאבי גב- בכל יום אתם עלולים לבצע פעולות שעשויים לפגוע בכם בכל מה שקשור לשריר לשלד, אנשים פשוט לא שמים לב לעצמם כך אומר לנו ניר חוכיימה מעסה רפואי המתמחה בבעיות גב, צוואר עמוד שדרה ושלד.האינטסטביות של החיים, המתח הבלתי נגמר של אנשים מביא לרמת סטרס גבוה מאוד, מתח מביא מחלות רבות ישנם דרכים רבות להוריד סטרס ולחץ אחד מהדרכים הוא להזמין ספא עד הבית.

פעילות ספורטיבית-הוא דבר חשוב, גורם להרגיש נפלא, מזרים את הדם, שחרור אנדורפינים גורם לנו להרגיש מעולה ואף משפר מצב רוח. ישנם גם סכנות באימונים מוגברים בטח אם אתם מתאמנים חדשים או עושים פעולות שהגוף אינו רגיל לכך. חשוב לשים לב לקצב האימונים ולתת לגוף מנוחה בין אימון לאימון, קחו בחשבון שיש פציעות רבות הנגרמות בשל עומס על השרירים לא בכדי הרבה מתאמנים נפצעים בפציעות לדוגמא דלקת בכתף, פריצת דיסק גב תחתון, או מגיעים למצבים חריפים של גב תפוס. תתפלאו אך ישנם מדריכי כושר רבים הסובלים מפציעות הנגרמות מאימונים מאומצים כאשר הדבר הנפוץ ביותר הוא כאבי גב תחתון.

עיסוי רפואי,מסז רפואי,מס'ז רפואי,
נגן וידאו אודות עיסוי רפואי
עיסוי רקמות עמוק,מסאז רקמות עמוק,
נגן וידאו אודות עיסוי רקמות עמוק,מסאז רקמות עמוק,

עבודה בישיבה סכנות- ישנם אנשים שמכורח עבודתם אין להם ברירה והם חייבים לעבוד בישיבה דבר אשר יש בו סכנות רבות גם לשרירי הצוואר כאשר הראש מורכן מטה דבר היוצר לחת על שרירי הצוואר הקדמיים והאחוריים. ישיבה מרובה יוצרת לחץ על שרירי גב תחתון וישבן ועשויה להביא למצב של גב תפוס ולכאבי גב חזקים מאוד, אנשים שיסבלו מכאבי גב חזקים הם לרוב קוסמטיקאיות, אנשי הייטק או אנשים שעובדים בנהיגה שעות מרובות .כיצד נמנע את הכאבי גב הקפידו על מתיחות אשר יעזרו להזרמת דם לכל האיברים ישיבה מרובה חוסמת את זרימת גם לאיברים ובכך נוצר לחץ על השרירים. שלבו פעילויות של ספורט למשל יוגה,פילאטיס מכשירים והקפידו על עיסוי תחזוקתי לשרירים.

שכיבה בכורסאות טלוויזיה-אחת הצרות הגדולות ביותר הם שכיבה ורביצה על כורסאות בטח כאשר מדובר על שעות רבות ישנם  אנשים שאף נרדמים בסלון כאשר הצוואר בתנוחה לא טובה הם ישלמו מחיר מיידי כבר בבוקר התוצאה תהיה צוואר תפוס דבר שיגרור חוסר נוחות,כאב,מריחת משחות לכאבים ואם הדבר אינו עוזר יגיעו לטיפול בעיסוי .הימנעו מתנוחות לא טובות שימו לב והימנעו משינת לילה בסלון ועשו ככל שתוכלו מינימום של נזקים.

איזה מסז’ כדאי להזמין- ישנם עיסויים רבים התורמים לשחרור שרירים הכל תלוי בנסיבות שאותם אתם מזמין מעסה עד הבית.אם מדובר בגב תפוס ההמלצה היא עיסוי רקמות עמוק טיפול נמרץ לשרירים הכולל כניסה עמוקה לכל השרירים בגוף בו מבוצעת עבודה יסודית לכל האזורים בהם ישנו חוסר איזון. עיסוי רקמות עמוק כולל עבודה עם חמאת עיסוי ולא שמן עיסוי שקדים בשל הצורך להיכנס לשרירים עמוק השמן עוצר להיכנס לשרירים העמוקים אז הבחירה הטובה ביותר תהיה חמאת עיסוי שיאה. בטיפול מבוצעות מתיחות, מניפולציות(קליקים)דבר המביא לשחרור מלא של הגוף .

אם אני סובל מפריצת דיסק ובלט דיסק- כאבים הנובעים מפריצת דיסק או בלט דיסק ניתנים לטיפול על ידי עיסוי שיקומי ישנם עיסויים רבים המתמקדים בשרירים הפגועים כתוצאה מליקויים של שלד ושרירים. עיסוי רקמות עמוק ועיסוי רפואי תורמים להפחתת הכאבים, מורידים את הלחץ על השרירים, שיקום של העצבים והפחתת כאב בצורה משמעותית. כאשר מדובר בפריצת דיסק עם הקרנות לרגליים ההמלצה תהיה עיסוי ממוקד רק לשרירי גב, צוואר ושרירי הישבן הכולל גם התמקדות באגן. המטרה היא הפחתת הלחץ ושיפור תנועתיות וכאב תוצאות ניתן לראות החל מהטיפול הראשון או השני.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי
בודק...