טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

טיפול בעיסוי יכול לשמש למגוון מטרות,כגון טיפול בכאב,מניעה וניהול מחלות, שיפור בריאות כללית של הגוף. טכניקות עיסוי מופעלות בלחץ על שרירי הגוף והמפרקים על מנת להמריץ את זרימת הדם ולהרפות את השרירים.

טיפול בעיסוי יכול לשמש לטיפול בכאב,מניעה וניהול מחלות,שיפור בריאות כללית של הגוף.טכניקות עיסוי מופעלות בלחץ על שרירי הגוף והמפרקים על מנת להמריץ את זרימת הדם ולהרפות את השרירים.כאשר נעשה כראוי,עיסוי רפואי יכול לעזור להקל על מתח וחרדה תוך הגברת זרימת הדם.ספורטאים עוברים הרבה לחץ פיזי ועומס על גופם.הם צריכים לעמוד בקצב של לוחות זמנים,ואימונים קפדניים.לעיתים קרובות דוחפים את עצמם עד הקצה כדי להישאר תחרותיים גם בהיבט של ירידה במשקל לפני תחרויות.

זו הסיבה שכל כך חשוב להם לדאוג לגוף שלהם, במיוחד אחרי משחק או אימון. ביצוע פעולות כמו עיסויים מועילים מאוד מכיוון שהם יכולים לעזור לספורטאים להתאושש מהר יותר מפציעות וכאבים.להפחית מתח בשרירים,לשפר את טווחי התנועה והגמישות,ולהפחית מתח וחרדה.ישנן עדויות רבות לכך שעיסוי יכול להפחית את הכאב ואת חומרת פציעות הירך האחורי.זה נכון במיוחד אם ניתן לאחר הפציעה,לפני שיתרחש נזק נוסף. ישנן גם עדויות לכך שטיפול מסג יכול להפחית את זמן ההחלמה מפציעה.לשפר ביצועים בתחרויות על ידי הפחתת עייפות השרירים, הגברת הגמישות, שיפור איכות השינה והגברת הרווחה הכללית. סוג העיסוי הנפוץ ביותר לספורטאים הוא רקמות עמוק או עיסוי ספורטאים .טיפול זה מורכב ממשיכות ארוכות על השרירים עם לחץ עמוק כדי לשחרר אותם של מתח.

ישנן עדויות רבות לכך שעיסוי יכול להפחית את הכאב ואת חומרת פציעות הירך האחורי.זה נכון במיוחד אם ניתן לאחר הפציעה,לפני שיתרחש נזק נוסף. ישנן גם עדויות לכך שטיפול מסג יכול להפחית את זמן ההחלמה מפציעה ולשפר ביצועים בתחרויות על ידי הפחתת עייפות השרירים, הגברת הגמישות, שיפור איכות השינה והגברת הרווחה הכללית.

עיסוי הוא טכניקה עתיקה ששימשה במשך מאות שנים כדי לקדם ריפוי ובריאות. סוגים שונים של טכניקות עיסוי פותחו כדי לטפל בבעיות בריאות שונות.אחת מטכניקות העיסוי הפופולריות ביותר היא טכניקת עיסוי ספורטאים.סוג זה של עיסוי מיועד לספורטאים הזקוקים לעבודת רקמות עמוקות ומתיחות כדי לעזור להם להתאושש מפציעה או להתכונן לפעילויות ספורט הכרוכות במאמץ רב.זה יכול לשמש גם כל מי שזקוק לעבודת רקמות עמוקה ומתיחות כדי לעזור להם להתאושש מפציעה או להתכונן למרתון או טריאתלון.העיסוי מתבצע באמצעות טכניקות עיסוי ספורט לשחרור מתח בשרירים.המטפל משתמש בידיים, במרפקים,באמות הידיים,בפרקי האצבעות ובאגודלים כדי לעבוד על רקמת השריר במשך כ-20 דקות.הטכניקה הנוספת המשמשת בסוג זה של עיסוי רפואי היא חיכוך ניתן להשתמש בחיכוך כדי להאיץ את זרימת הדם בגוף על ידי עבודה עם שרירים קטנים השולטים בזרימת הדם כמו ספוג.

ניתן להחיל חום גם במהלך סוג זה של עיסוי כדי לקדם את זרימת הדם והריפוי פנימה.טכניקת העיסוי לספורטאים יכולה לשמש כל מי שזקוק לעבודת רקמות עמוקות ומתיחות כדי לעזור להם להתאושש מפציעה או להפחית עומס מהשרירים ורקמות החיבור.ניתן לבצע אותו גם במגע קל או בינוני, בהתאם לצורך ברקמת השריר וברקמות החיבור של הגוף. המטפל בעיסוי צריך להיות מנוסה ומיומן על כל סוגי העיסויים השונים והאינדיקציות שלהם.בשלב זה, חשיבות התקשורת בין המטפל לאדם שמקבל טיפול הופכת חיונית.האדם המקבל טיפול צריך להרגיש חופשי לדבר בכל עת במהלך העיסוי אם הוא חווה כאב או אי נוחות אחרת שהעיסוי אינו מקל.מטרת העיסוי היא לקדם את זרימת הדם ולהמריץ את מערכת הלימפה.טכניקה זו משמשת כאשר לאדם יש זרימת דם לקויה מפרקים או שרירים נוקשים,יציבה לקויה וכאבי שרירים קלים.העיסוי משתמש בחיכוך כדי לעזור להגביר את החמצן בגוף על ידי הבאת דם אל פני השטח של תאים ושרירים.זה יכול לשפר את רמות האנרגיה,להפחית את רמות הלחץ,להוריד את רמות לחץ הדם ולשפר את תפקוד מערכת החיסון

ספורטאים עוברים הרבה לחץ פיזי ועומס על גופם.הם צריכים לעמוד בקצב של לוחות זמנים,אימונים קפדניים ולעיתים קרובות דוחפים את עצמם עד הקצה כדי להישאר תחרותיים גם בהיבט של ירידה במשקל לפני תחרויות

פציעה בשריר הירך היא פגיעה בשריר בחלק האחורי של הירך. פציעה זו נגרמת בדרך כלל על ידי תנועה פתאומית או מתיחה.שרירי ההמסטרינג ממוקמים בחלק האחורי של הירך.הם עוברים ממש מתחת לישבן ועד מתחת לברך,מתפרשים על פני שני הצדדים של עצם הרגל העליונה,הנקראת עצם הירך שרירי הירך האחוריים אחראים לכיפוף הברך ולהארכת מפרק הירך ומעורבים בפעילויות כמו ספרינט,בעיטות וקפיצות.שריר המסטרינג הוא אחד משני השרירים בקבוצת מותחי הברך השני הוא השריר הארבע ראשי.שרירי הירך אחראים על כיפוף הברך והארכת מפרק הירך ומעורבים בפעילויות כמו ספרינט,בעיטות וקפיצות.ישנן סיבות רבות לפציעת הירך האחורי.

סיבה אחת היא כאשר תנועה פתאומית,מתיחה או זעזוע פוגעים באמסטרינג במהלך האימון.סיבה נוספת היא פעילויות קפיצה שבהן נחיתה על משטח לא יציב עלולה לגרום למתיחה בשריר הירך האחורי.סיבה שלישית לפציעה עשויה להיות מתיחת שריר רחוק מדי וגרימת נזק או משיכה עקב מתיחת יתר שמובילה לקריעת סיבי שריר.ישנן מספר דרכים למנוע פציעות הירך האחורי. האחת היא למתוח לפני ביצוע פעילות גופנית כלשהי שעלולה להפעיל לחץ על שרירי הירך האחורי,כגון ריצה או רכיבה על אופניים.דרך נוספת למנוע פציעה זו היא על ידי חיזוק השרירים סביב שרירי הירך האחורי עם תרגילים המכוונים לאותם אזורים ספציפית. אם אדם אכן חווה כאב באזור האמסטרינג שלו, עליו להפסיק את מה שהוא עושה ולנוח.הם צריכים גם לשקול שימוש בקרח או בחום על האמסטרינג שלהם על מנת להפחית את רמות הדלקת והכאב בזמן החלמה מפציעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי