טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

עיסוי טריגר פוינט הוא עיסוי המתמקד בנקודות בגוף שמעוררות כאב כאשר מעסים אותן. עיסוי זה מסייע לשחרר את המתח בשרירים, את הלחץ בזוקפים ואת הנוקשות בשרירים.

טריגר פוינט הינם נקודות מעוררות כאב.מטרת טיפול איזון הכאבים בגוף.טיפול בנקודות אלו משחררות מתח בשרירים.לחץ בנקודות מתבטא בשרירים תפוסים.מסאז רפואי גורם להרפיה ותפקוד טוב.מתיחות עוזרות לעייפות כרוני.הטיפול מקל על מגבלות תנועה וכאבי שרירים.בעזרת עיסוי יש הקלה כאבי גב תחתון,ובעיות אורטופדיות.התמקדות בנקודות קבועות יעזרו לפתרון למטופל.האזור הכואב,אינו תמיד הבעיה.הכאבים מעוממים והתנועה יכולה להפוך לכאב חד.נקודות כאב בשריר קטן גורמות לכאבים חזקים.כאב מוקרן מגביל תנועת צוואר.לכאבי גב מרכיב מיופיצאלי,כאשר ישנם תזוזות של חוליות.כאב גב תחתון מגיע מנקודות כאב.טיפול בכאב מוקרן עוזר לפתור את הבעיה.מטופל שיבצע טיפול לא נכון הבעיה לא תיפתר.

 

בחירת טיפול והשגת מטרות הטיפול

מטופלים יחוו קושי בתנועה בעקבות עומס בגוף. מתח בשרירים גורמים לשרירים להישאר נוקשים וקצרים. עומס בשרירים מונע מהשרירים לנוח.חוסר מנוחה עשוי להביא לפציעות ודלקות.השרירים מתעייפים מהר ומתאוששים לאט. בחירת הטיפול נכון,חשוב להשגת מטרות הטיפול. על ידי מתיחות ניתן להביא לכשירות השרירים. בכדי לייצר תנועה טובה השרירים צריכים להתכווץ וחלקם להתארך. מתיחה או כיווץ שריר,מגבירים את הכאב.אם הצוואר כואב מפסיקים לסובב את הראש.אם הגב כואב לא מתכופפים.מנגנון הגנה המקבע את האיבר הפגוע.עיסוי תורם בהרחבת השרירים וגמישותם.

עיסוי נקודת לחץ מתבצע בתנועות סיבובית,לוחצים את הדם החוצה מהרקמה.ניתן להרגיש את הכניסות העמוקות בזוקפי הגב.הזוקפים אחראים על יציבות הגוף.פאשיה אחת הרקמות הרכות החשובות בגוף.רקמה זו עוטפת את המבנים ומספקת הגנה ותמיכה. תוצר של אבולוציה ומשמש כחומר הגנה לאיברים. קיימת חשיבות רבה להגנה לשרירים,חוזק מתיחה וגמישות לגוף.הרקמה העמוקה הינה שכבה דקה מקיפה כל שריר או גיד.הפחתת הכאבים בהקרנות לרגליים במספר טיפולים בודדים.העיסוי מהווה זעזוע לגוף,בימים הראשונים תחושת לחץ באזורי הטיפול.כעבור יומיים תרגישו הקלה באזורי הכאב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי