טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

עיסוי רקמות עמוק ,עיסוי רקמות עמוק עד הבית,

עיסוי הוא לא רק מפנק ומרגיע עיסוי שיקומי וטיפולי נותן מענה לפתרונות של בעיות רבות המגיעות תוך כדי תנועה,אנשים שלא יטפלו בעצמם ימצאו את עצמם,סובלים מכאבים רבים ואז יצטרכו טיפולים רבים וטיפולי מניעה יעזרו למנוע פריצת דיסק,בלט דיסק,כאבי צוואר המגבילים בתנועה או מצב של כאבים חזקים בגב תחתון ושרירים תפוסים.

ניר חוכיימה מעסה רפואי בעל נסיון עשיר,המשקם בעיות שלד ושרירים ומעניק עיסוי בתל מונד עד הבית. כיצד ניתן למנוע כאבים באמצעות עיסוי שיקומי וטיפולי ואילו טיפולים נחשבים למרפאים. מטופלים רבים מגיעים אליי מאוחר יותר כאשר הכאבים חזקים מאוד,במצב אקוטי וחריף של כאבי גב,צוואר תפוס וכואב,כאבי גב תחתון או פריצת דיסק ובלט דיסק.תמיד נשאלת השאלה איך אתה מצליח לפתור את הבעיות?לרוב אני מצליח לפתור בעיות בעבודה קשה ובאיתור העומס על חוליות הגב או הצוואר,תוך כדי עבודה יסודית לוקח לי בדיוק 2 דקות לדעת הל על מצבו של המטופל/ת גם אם לא החלפנו מילה,אם אתם חושבים אחרי שהזנחתם את עצמכם שזה הולך להיות קל ומהיר,זו טעות גסה מבחינתכם,צפויה לנו עבודה משוטפת ומורכבת אך בסופה תרגישו מצוין ללא כאב כלל.

הכאב יהיה שם תמיד כל עוד לא תטפלו בעצמכם,ישנם משחות מצוינות שמקלות על הכאבים אבל כל זה זמני ולא תמיד יעזור אני פוגש מטופלים שעוברים זריקות קורטיזון ולו רק ידעו שעיסוי רפואי יפתור להם את הבעיה,הם לא היו מהססים. אך בטרם ארחיב על שרשרת מעגל כאב אומר,עד שלא תדעו מה הדברים אשר מובילים אותכם לכאבים פעם אחר פעם, חייבים לשנות את אורח החיים,גם מטפל מבריק ומנוסה טוב ככל שיהיה יקל מאוד אבל  הכאב יחזור.הדברים שיכולים להוביל לכאב ישיבה לא נכונה,כאשר הגב לא יושב טוב על משענת הגב,ישיבה על מחשב כאשר הצוואר מכופף,יכול להוביל ללחץ על שרירי הצוואר התת עורפיים ולהביא להגבלה בתנועת הצוואר,להגביל בנהיגה סיבוב ימינה ושמאלה בהגבלה.נהיגה מרובה תביא ללחץ של שרירי השוק ואף להתכווצויות ברגליים,עמידה מרובה ונשיאת משקלים כבדים יביאו לכאב בגב תחתון.השאלה הפופלארית תמיד בין מטופליי הוא מערך השינה שלכם,צריך מזרון שיהיה לכם נוח,עדיף שזה לא יהיה מזרון רך כי הוא יביא לכם למצבים של כאבי גב תחתון,עדיף מזרן בינוני עד קשה,הוא מביא לתמיכה גדולה של גב תחתון.שינה על הגב כאשר ישנה כרית מתחת לברכיים תסייע להימנע מכאבי גב תחתון כרית אחת לא עבה לצוואר שני כריות יהוו אסון לשרירי הצוואר.

עיסוי תאי הרבל באג'ס,עיסוי רפואי,דלקות שרירים,
נגן וידאו
רפלקסולוגיה עד הבית
נגן וידאו

אני מניח שרוב האנשים מגיעים לעיסוי בעקבות בעיה רפואית או כאב,לרוב ישנם 4 טיפולי עיסוי מצוינים ישנם עוד רבים שעוזרים להפגה בכאבים ויעילים מאוד להסדרת הלחץ על השרירים ואף תיקון בעיות אורטופדיות.

עיסוי רפואי– עיסוי שמטרתו פתירת בעיות רפואיות בתחום האורטופדיה,שיקום פריצת דיסק,בלט דיסק,בעיות של כתף,פריקות כתף,כתף קפואה,פציעות ספורט,מטרתו לשקם אזורי חוליות פרוצות או בלטי דיסק פגועים ולהביא לשינוי מבנה שהתקלקל הנובע משינויים ניוניים, תלויים גיל.עיסוי רפואי הינו עיסוי אשר עובד לפי טכניקה של טריגר פוינט,איתור נקודות מעוררות כאב,על ידי איתור נקודות אלה ניתן לפתור בעיות בעזרת לחץ נכון מדויק ולרפא בעיות רבות.הטיפול נחשב לעוצמתי,אינטיסיבי,עמוק ומרפא .

 עיסוי רקמות עמוק– עמוק עמוק אל השרירים העמוקים,כואב אל משחרר,זהו טיפול הנחשב לרפואי ומתאים בעיקר לספורטאים או אנשים בעלי מתח רב בשרירים הסובלים מכאבים תמידיים.העיסוי הינו אינטיסיבי טכניקת הטיפול היא בעיקר במרפקים,אמות,שורת כף היד,אגודלים טיפול אינטנסיבי המתמקד בזוקפי הגב האחראים על היציבה,מפרקים,שרירי צוואר ושרירי גב תחתון,כאשר מדובר באנשים פעילים מבחינה ספורטיבית מתבצע שיקום לשרירי הגוף הכלליים ומניעה מפציעות ספורט.

טווינא -טיפול  המתבצע בביגוד מלא,מתאים לאנשים המתחברים לעיסוי עמוק ואינטיסיבי או אנשים הסובלים מבעיה אורטופדית ומטרתם שיקום הגוף והעלמת הכאבים בגוף.טיפול מעורר אנרגיה וזרימת דם לכל איברי הגוף,הטיפול מסיר רעלים מהגוף במהירות רבה,ריפוי של כאבים וכל זאת ללא שמן,מעולה לאנשים שלא מתחברים לעיסוי שמנים,הטכניקה המבוצעת עיסוי באמות,שורש כף היד,לישה ,תיפוף,ועבודה עם גב כף היד.

אם המצב חריף ויש כאבים חזקים ישנם טיפולים באמצעות צמחי מרפא אשר יעיפו אותם באוויר. גם הקלה בכאבים וגם  גורמים לתחושת אופוריה.עיסוי תאי הרבל באג’ס הוא זה טיפול המורכב מצמחי מרפא משולב עם עיסוי רקמות עמוק. בתחילת הטיפול המטפל יחמם בסיר אידוי 4 כדורי בד של צמחי מרפא המורכבים מעשבים כמו עשב לימון,קינמון,מרווה,לימונית,קמומיל,לבנדר. כאשר הצמחי מרפא מוכנים לעיסוי, הטיפול יתחיל בחימום השרירים בעיסוי רקמות וילחץ על הצמחי מרפא אל השרירים העמוקים בכל שרירי הגוף .כל כאב שהיה לפני העיסוי לא יורגש ותהיה הקלה גדולה בכאבים,העיסוי נחשב לארוך בין שעה וחצי לשעתיים,ללא זמן חימום צמחי המרפא טיפול משחרר ויעיל לאלו הסובלים מכאבים.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי