טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

טיפול בצוואר תפוס
עיסוי תאי הרבל באג'ס,עיסוי רפואי בתל אביב ,עיסוי רפואי בנתניה ,
רקמות עמוק,סוגי עיסויים,סוגי עיסוי רפואי,
רפלקסולוגיה עד הבית

ישנם הרבה מצבים בהם תצטרכו לבחור מעסה בנתניה כדי להקל על כאבים שונים העלולים להתפתח מעומס על הגוף.ישנם סוגים שונים של כאב,לכל כאב יש את העיסוי המומלץ עבורו.בחירת מעסה רפואי חשוב בהצלחת הטיפול בטח אם מדובר בכאבים חזקים,למשל:גב תחתון תפוס,בעיות של עמוד שדרה, פריצת דיסק או בלט דיסק אחד או יותר.ישנם מטפלים רבים המעניקים עיסוי בנתניה עד הבית וזוהי בחירה נהדרת מהעובדה שמגיעים עד אליכם הביתה עם כל הציוד,דבר אשר חשוב מבחינה רפואית,מפאת העובדה שתוכלו לנוח אחרי הטיפול דבר שהוא חשוב מאוד בהצלחת הטיפול.איזה טיפולים כדאי לבחור? מה אומר על טיפול? מה ההבדל בין עיסויים מיוחדים לעיסויים בסיסים?מהם עיסויים מיוחדים ואיך הם יעזרו לנו? איך עוזר עיסוי רפואי לשיקום הגוף? ניר חוכיימה מעסה רפואי,עושה לכם סדר בבחירת עיסוי מתאים עבורכם.

1.עיסוי רפואי– Medical -massage מסאז רפואי טיפולי אשר מטרתו הינה לטפל בכאבים חזקים מאוד.עוצמת העיסוי נחשבת לעוצמתית ועמוקה ולכן טפול זה מתאים לאנשים הסובלים מבעיות שלד ושרירים על מנת להביא לריפוי שלם וחזרה לשגרה תקינה.מתאים לבעיות במקרים של גב תחתון תפוס,צוואר תפוס,הידבקויות שרירים,בעיות מפרקים במיוחד בקושי תנועה של מפרקים,פריצת דיסק,בלט דיסק ובעיות רבות נוספות הנוצרות מבעיות שלד ושריר.עיסוי זה מתמקד בשרירי הגב הרחבים,גב תחתון,גב עליון,אגן,שרירי ישבן,כתפיים ושרירי הצוואר הקדמיים והאחוריים.

2. עיסוי רקמות עמוק -Deep tisuue massage עיסוי מאוד אינטנסיבי ועמוק מטרתו לאזן את בעיות הנוצרות מעומס היומיום.בעיות רבות נגרמות מליקויים כמו ישיבה מרובה,פעילות ספורטיבית מאומצת,נהיגה ממושכת,הקלדות על מחשב,חוסר פעילות ספורטיבית אשר בעקבותיו נוצר לחץ ועומס על שרירי הגוף וכמובן לחץ וסטרס רב הנגרם ממתחים בחיי היומיום.עיסוי רקמות עמוק עוזר בהפחתת העומס והלחץ.שיטת עיסוי רקמות עמוק מתאפיינת בכניסה עמוקה לשרירים באמצעות שימוש בשורש כף,כניסה עמוקה לשרירים על ידי אגודלים,מרפקים,אמות,תיפוף על השכמות עם צידי כפות ידיים על מנת לשחרר ולהמריץ את הדם לכל איברי הגוף . 

3. טווינא Tuina Massageאחד המאפיינים של עיסוי טווינא הוא היכולת השחרור של שרירי הגוף ניתן לומר די בקלות,הטיפול מבוצע בביגוד מלא,חובה לציין ביגוד נוח זה לא גינס אלא חולצה טריקו ומכנסיים נוחים,זאת על מנת לאפשר מתיחות ומניפולציות בטיפול עצמו.טכניקת הטיפול מבוצעת באמות כפות ידיים,שורש כפות ידיים,גב כפות ידיים בצורה סיבוביות ומעגליות מתיחות רבות לצוואר ידיים,גב והקינג שזה תיפוף לאורך כל שרירי הגב והרגליים.עיסוי ממריץ מלא באנרגיה חשוב לתפקוד של המטופל בפרט אם הגוף “תקוע”.טיפול טווינא מעולה למצב של דלקות בגוף ועוזר לפתור דלקות בצורה יעילה.

4. שיאצו Shiatsu Massage -שיאצו פירושו לחץ אצבע דהיינו טיפול בלחץ באמצעות אצבעות.הוא מקבילו של טווינא גם הוא מבוצע בבגדים מלאים וכולל מתיחות של כל איברי הגוף,לעומתו של טווינא שיאצו טיפול רגוע יותר.ידוע בעיקר בשל ההתרכזות במרידיאניים(מרכזי אנרגיה בגוף).הטיפול מתאפיין בלחיצות אצבע נחשבות לעמוקות,שימוש בכפות הידיים ולעיתים גם כפות רגליים ומתיחות בו-זמנית.מטופלים רבים מתחברים מאוד לשיאצו כי בסך הכול הוא טיפול משחרר אבל לא קשה מדי.שיאצו מאוד פופלארי והוא מתאים לחתך רב באוכלוסיה גברים,ילדים נשים והוא אחד מהטיפולים המומלצים בהריון.

עיסוי רקמות עמוק ,עיסוי רקמות עמוק עד הבית,

עיסויים מיוחדים הם טיפולי גוף המכילים עזרים נוספים,למשל צמחי מרפא,אבנים חמות,צדפות ים חמות,כל אלה מביאות איכות לטיפול עצמו אך כמובן כמו כל דבר בחיים המחיר בהתאם.הטיפולים הללו כרוכים בהבאת ציוד נוסף כאשר מדובר בעיסוי עד הבית בנתניה.אם שאלת המחיר אינו גורם מכריע עבורכם אזי העיסויים הללו מומלצים ורובם עוברים את זמן 60 דקות בעיסוי.

1. עיסוי עשבי מרפא-תאי הרבל- טיפול עוצמתי גם ברמה הנפשית וגם ברמה הפיזית.עשבי מרפא דחוסים בתוך בד,את הצמחים מחממים בסיר אידוי כאשר מגיע לרתיחה מפעילים לחץ בעזרת תנועות סיבוביות,לחץ ישיר,תנועות מעגליות.אחד מטיפולי הגוף המבוקשים ביותר,בשל היכולת לשחרר שרירים תפוסים מאוד ולהקל במצבי כאב קשים ביותר,למשל: גב תחתון תפוס,כאבי צוואר,בלט דיסק,פריצת דיסק,עייפות כרונית ובעיות אליהם נקלעים משימוש רב במפרקים דלקת כתף,כאבים בכתפיים,נימול באצבעות בידיים,לחץ על עצבים בשורש כפות הידיים.כל עשב מרפא מחזק את תכונותיו של האחר וסגולות הריפוי אדירות ויפתיעו אותכם לטובה הטיפול גם מרגיע נפשית במקרים שלחץ וסטרס גדול.

2. עיסוי אבנים חמות Hot Stones אבנים חמות עיסוי מאוד מבוקש מאוד ולא רק בתקופת החורף.הטיפול הוא מעין טקס אינדיאני של הנחת אבנים חמות.עיסוי אבנים חמות מגיע אלינו מהאינדיאנים כאשר הנשים היו מחכות לבעלים אחרי יום עבודה מפרך ומבצעות עיסוי לשחרור שרירים תפוסים.בתחילת מניחים אבני בזלת חמים לכל אורך הגב מצידי עמוד שדרה.הנחת אבני בזלת על גב תחתון ועל הצוואר מניחים שני אבנים גדולות חמות המשחררות את הלחץ מאזורים רגישים המועדים לפורענות.לאחר הנחת האבנים על הגב מבוצע עיסוי עם אבנים חמות נוספות לשרירי הרגליים לצורך שחרור השרירים ועל מנת להזרים דם לאזורים חסומים.במידה ויש אזורים בהם זרימת הגם לקויה דבר זה יתאפיין בכאב י שרירים ועייפות בשרירי הרגליים.הטיפול נחשב לרוב כעיסוי מפנק ובהחלט ישנה אפשרות כזו אך זוהי תהיה טעות גסה לחשוב בצורה כזו,בשל העובדה שיכולות השחרור של העיסוי הם כמעט בלתי נגמרות ואפשר להגיע לתוצאות מעולות גם במצבים של כאבים בגוף והקלה בכאבים שונים בגוף.

3. עיסוי קונכיות חמות Lave Shell– קונכיות חמות או במילים אחרות עיסוי צדפות ים הוא עיסוי בצמחי מרפא.נחשב בעיני מטופלים רבים למסז’ פופולארי במיוחד,עקב אפקט המשולש עיסוי שמנים,שימוש בצדפות חמות הכוללות צמחי מרפא,טיפול בפלינג גוף דק,פילינג רימונים או מישמש.חשוב לציין מדובר באחד הטיפולים המפנקים ביותר,גם בשל חום הצדפות,פילינג הגוף העדין ואפקט השחרור.הצדפות בנויות מחרסינה ומגיעות אלינו מהפיליפינים אל הצדפה עצמה מכניס/ה המעסה שקית אצות ים ושקית חימום בה תשמור על חום הצדפה לאורך כל העיסוי(75 ד’ק מלאות ולא כמקובל 60 ד’ק).במהלך העיסוי נעבוד על שרירי הגוף כולל עיסוי מושקע לצוואר ולפנים.

 

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי