טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

טיפול בעיסוי כבר אינו נחשב למותרות אלא צורך בסיסי וקיומי לתפקוד השוטף שלנו.עיסוי נחשב בעיני רבים קרש הצלה לכאבים בגוף וניתן לראות לא מעט אנשים שמגיעים לסדרות של טיפולים כדי לאזן בעיות רבות ושונות בגוף.מגע שלעצמו הוא דבר חשוב לאין ערוך הוא בעצם צורך קיומי אמיתי להתנהלות והתפתחות תקינה.אין זה דבר חדש שטיפול במגע יש לו השפעה עלינו גם ברמה הפיזית וגם ברמה הנפשית.טיפול מגביר את החיוניות לגוף אך גם נותן לנו כוח ואנרגיה לתפקוד התקין של הגוף.גם כאשר אין תקשורת מבחינת שפה בין מטפל למטופל לעיסוי יש שפה ובעצם ניתן לרפא ולהבין כל אדם כי השפות שונות בין האנשים.

כאשר ההתנהלות אינה תקינה עשויות להתפתח דלקות וכאבים עקב התנהלות לא טובה.עם רמת המתחים ביום יום אנשים מוצאים בעיסוי זמן גם למנוחה ורפיון אך רואים בזה גם צורך אמיתי לריפוי גופם.מטופלים רבים מחפשים עיסוי בהרצליה תוך כדי התמקדות על טיפולי עיסוי רפואי או עיסוי ספורטאים חיפוש מטפל טוב מיומן ומקצועי הוא דבר מורכב גם בחיבור האישי וגם מבחינה מקצועית.

הזמנת Massage in Herzliya אפשרית גם עד הבית וזו אחת הבחירה היותר פופלאריות עבור אנשים .תיירים או מקומיים לרוב מבינים בעיסויים ודורשים רמת טיפול גבוהה קל וחומר אם מדובר במטופל/ת אשר עוסקים בפעילות ספורטיבית מוגברת על בסיס יומי.

במאמר זה נסקור 3 טיפולי עיסוי המתאימים גם לספורטאים וגם להקלה על כאבים אשר עשויים להקל על כל אחד מאיתנו.על פי  הסטטיסטיקה מראה כי אחוז רב מהאוכלוסיה סובלים מבעיות בעמוד השדרה שלד ושרירים דווקא עיסוי נכון ומותאם עשוי להביא להקלה בכאב ולשפר תנועה ולהחזיר את המטופל/ת גם לאימונים סדירים וגם לתפקוד שלם ללא כאב בכלל זהו דבר שמשנה לגמרי את איכות החיים.אל תטעו אך חלק מהאוכלוסיה זקוק גם לטיפולי עיסוי הפגת מתח וסטרס ולא חסרים סיבות טובות כדי לקבל עיסוי מרגיע להפחתת המתח והלחץ.

עיסוי ספורטאים

כל מי שמתעסק בפעילות ספורטיבית חשוף  לעובדה כי השרירים ורקמות חיבור עובדים קשה באימונים. מתאמנים שלא יתחזקו את הגוף בהתאם חשופים לפציעות למשל: עומס בשריר הירך  האחורי, טניס עליון,כאבי גב תחתון, לחץ בחוליות התחתונות או דלקות שונות בגוף.טיפול בעיסוי לספורטאים נחשב לטיפול עמוק מאוד,מקיף ויסודי בו הוא מכיל עבודה על שריר,רקמות חיבור,מפרקים או בכל מקום בו מורגש עומס.

הטיפול לספורטאי כולל טיפול בפאשיה ובמקביל התרת קשרי שרירים שעשויים להפחית ברמת הביצועים של הספורטאי.מתיחות ולחיצות הם חלק מהטיפול הכולל כדי להרחיב את התנועה והגמישות של הגוף כולו.כאשר מדובר בעיסוי אינטנסיבי שכזה לרוב מטפלים יעדיפו שימוש בחמאות עיסוי דוגמת חמאת דקל,חמאת שיאה,חמאת לבנדר מהעובדה שאפשר להיכנס עמוק לשרירים ושמן טיפה מקשה על הכניסה לעומק השרירים.

טיפול מאוד פופלארי בקרב מטופלים שאוהבים עיסויים חזקים.סוג חשיבה כי זהו הטיפול האולטימטיבי להפגת מתח מהשרירים אך גם מתח כללי שמצטבר עם הזמן בטח אם המטופל לא חווה טיפולים סדירים.רקמות עמוק הוא טיפול אשר מתבצע בעזרת אגודלים,מרפקים,אמות,שורש כפות ידיים והוא מתאפיין גם הקשה ותיפוף על הגוף.אחד הדברים החשובים שצריך לדעת,תמיד בטיפול הראשון יש ריאקציה(תופעות לוואי)בכל זאת הגוף חווה זעזוע שהוא לא מכיר בטח אם יש מתח גדול שעובר על המטופל.

דבר זה נורמלי לחלוטין בעיקר מרגישים כאילו הרביצו לך תחושה של האצבעות שעדיין מטפלות בך כמה ימים לאחר הטיפול.התוצאות לא מאחרות להגיע ושינוי תרגישו תוך כמה ימים החל מהטיפול הראשון.יעיל למצבים כרוניים של כאבי גב,כאבי צוואר עם חוסר יכולת תנועה (מורגש בעיקר בנהיגה בהזזת הצוואר).פריצת דיסק,בלט דיסק וכאבים אשר מקורם בעמוד שדרה המגבילים ביום יום.

טווינה(עיסוי סיני) מתרכז בטיפול בצי'(מרכזי אנרגיה בגוף)הסינים מאמינים כי איזון של הצי מעלה את האנרגיה בגוף.כאשר האנרגיה אינה חסומה לא יופיעו כאבים בגוף.טווינא היא צורה עתיקה של עיסוי טיפולי ששימשה ברפואה הסינית המסורתית במשך מאות שנים.הוא מבוסס על עקרונות הרפואה הסינית ומשתמש בטכניקות אקופרסורה,מניפולציות ועיסוי כדי לקדם ריפוי.עיסוי טווינא פועל להחזרת האיזון בגוף על ידי גירוי זרימת אנרגיה ושיפור זרימת הדם.סוג זה של עיסוי יכול לעזור בהקלה על כאבים,לשפר את טווחי התנועה,להפחית מתח וחרדה ולקדם רגיעה.נחשב לאחד הטיפולים המשחררים ביותר שתחוו במיוחד אם מדובר בכאבים של גב תחתון.

טיפול אשר נועד לעזור במגוון בעיות רחב של בעיות רפואיות.הטיפול מתאפיין בטיפול של רקמות חיבור,שרירים,מפרקים,גידים ורצועות ועוזר לאזן את הגוף לפי סוג התלונה איתה הגיע המטופל.

טכניקת הטיפול היא באמצעות שורשי כפות ידיים,אצבעות,אמות,גב כפות הידיים ומרפקים.המטרה להוריד את העומס מאזורים בהם יש לחץ ולשחרר את הכאבים. המטפל מפעיל לחץ על נקודות הלחץ של הגוף. רקמות חיבור כגון גידים, רצועות, פאשיה ומפרקים מכוונות עם משיכות קלות או עמוקות.תנועות העיסוי אפלוראז’ (ליטוף), פטריסאז’ (גירוד), וחיכוך. נעשה שימוש בטכניקות חיכוך כדי להתמקד באזורים מסוימים בגוף. טכניקות שונות אלו כוללות: ליטוף,פטריסאז’ (גירוד), דחיסה והקשה.

היעילות של עיסוי רפואי מדויק מביאה תוצאות כבר בטיפול הראשון ומטופלים מדווחים כי נרשמת הקלה רבה כבר בטיפול הראשון.הטיפול כולל מתיחות ומניפולציות ומשפר תנועה,זרימת דם לאיברי הגוף כאשר יש זרימה פחות טובה דם וחמצן פחות יגיעו לשרירים דבר זה יתאפיין בעייפות גדולה אצל המטופל.הטיפול נחשב לאינטיסיבי,מהיר ועמוק והתאמתו תהיה לכל מטופל לפי התלונות שלו.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי
בודק...