טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

עיסוי טריגר פוינט הוא עיסוי המתמקד בנקודות בגוף שמעוררות כאב כאשר מעסים אותן. עיסוי זה מסייע לשחרר את המתח בשרירים, את הלחץ בזוקפים ואת הנוקשות בשרירים.

עיסוי בהרצליה מבוקשים בשל התיירות הרבה בעיר.בטיפול ממומשות תנודות אפלוראז,פטריסאז’ וחיכוך.שיטת חיכוך מתרכזת באזורים מסוימים בגוף.בדרך כלל נעשה חימום לפי כניסה עמוקה לשרירים.טכניקות שונות אלו כוללות: ליטוף,פטריסאז’,דחיסה והקשה.הטיפול כולל מתיחות ומניפולציות ומשפר תנועה.הפעלת לחץ על רקמות חיבור,רצועות,פאשיה ומפרקים.

טכניקות משיכות קלות או עמוקות.כאשר ישנה זרימת דם לקויה מתבטא בעייפות אצל המטופל. מתאמנים חשופים לפציעות לדוגמא שריר הירך האחורי וכאבי גב תחתון.הטיפול מתמקד בשרירים,רקמות חיבור,ומפרקים.המעסה מטפל בפאשיה והתרת קשרי שרירים.בעיות אלה מפחיתים בביצועים של הספורטאי.מתיחות ולחיצות מרחיבות תנועה וגמישות של הגוף.טכניקת הטיפול בכפות ידיים,אצבעות,אמות,ומרפקים.המטרההורדת העומס ושחרור כאבים.

מתאמנים חשופים לפציעות באימוני כושר.הטיפול נחשב לעמוק ואינטנסיבי.עיקר ההתמקדות בשרירים,רקמות חיבור,ומפרקים.המעסה מטפל בפאשיה והתרת קשרים בשרירים.בעיות הפוגעות בביצועים של הספורטאי.מתיחות ולחיצות מרחיבות תנועה וגמישות של הגוף.טכניקת הטיפול בכפות ידיים,אצבעות,אמות,ומרפקים.המטרה הורדת העומס ושחרור כאבים.עוזר לפתור בעיות רפואיות רבות.בטיפול מבוצעות תנועות(ליטוף)פטריסאז’וחיכוך.שיטת חיכוך מתמקדת באזורים מסוימים בגוף.לרוב נעשה לחימום שרירים.טכניקות שונות אלו כוללות ליטוף,פטריסאז’,דחיסה והקשה.

מתיחות ומניפולציות משפרות תנועה.איזון מתבצע לפי תלונות המטופל.הפעלת לחץ על רקמות חיבור,רצועות ומפרקים.כאשר ישנה זרימת דם לקויה המטופל יחווה עייפות.אנשים אוהבים עיסויים חזקים.מאמינים ככל שהעיסוי חזק הוא משחרר.מפחית מתח מהשרירים ועוזר בתנועה.לכן רקמות עמוק פופלארי ומבוקש מאוד.שימוש באגודלים,מרפקים,אמות,שורש כפות ידיים.בנוסף הקשה ותיפוף על הגוף כדי לעורר את הגוף.לאחר הטיפול ייתכן ריאקציה חולף לאחר 72 שעות.מהי ריאקציה?תרגישו את הכניסה לשרירים העמוקים.ייתכן שתרגישו כאב קל שונה מכאבי שרירים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי