טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

עיסוי רקמות עמוק הינו טיפול חזק ואינטיסיבי ומטרתו היא להקל על כאבים שמקורם בשלד ושרירים.

כל טיפול היתרונות והחסרונות שלו.יש בנמצא טיפולים רבים.קשה לבחור איזה מסאז’ים מתאימים.מגע מרפא מסייע בהפחתת תסמינים והפחתת מתח.אם ברצונכם בעיסויים מפנקים בחרו טיפולים מרגיעים.בחירת שגויה תפגע בתוצאות הרצויות.הפעם הראשונה קריטית.זאת תהיה התייחסות שלו לטיפולי מגע.לא פעם נתקלתי במטופלים שהחוויה הראשונית הייתה רעה.חשיבות רבה לבחירת מטפל מיומן תתרום לביטחון שלכם.מטפל או מטפלת העיקר שתרגישו בנוח.חוסר נוחות מצד המטופל פוגע באיכות הטיפול.עיסויים מתמקדים בצורך בריאותי במצבים של כאבים בגוף.מסאג כלי רב עוצמה ויעיל לטיפול בכאב.עוזר להפחית דלקת,לשפר את זרימת הדם,להרפות את השרירים.טיפול עוזר לקדם הרפיה ולהפחית מתח.לפניכם מדריך לבחירת עיסויים בנתניה.

מתאמנים מכירים בחשיבות טיפול בשרירים.חוסר תחזוקה מביא פציעות,בעקבותיה הפסקת הפעילות לכמה חודשים.ספורטאים נפצעים בגלל שלא הקפידו על תחזוקת גוף.מי שאינו מבין חשיבות מנוחה בין האימונים יפתח פציעות.עיסוי תורם להישאר במצב גופני טוב,ביצוע פעולות טובות.ספורטאים צורכים טיפולים בקביעות כדי למקסם את התוצאות.חשיבות רבה לבחירת מטפל מיומן תתרום לבטחון שלכם.מטפל או מטפלת,העיקר שהטיפול יזרום. חוסר נוחות מצד המטופל פוגע באיכות הטיפול,מסאזים מתמקדים בצורך בריאותי,במצבים של כאבים בגוף. טיפול במגע כלי רב עוצמה,יעיל לטיפול בכאב.טיפול עוזר להפחית דלקת,לשפר את זרימת הדם,להרפות את השרירים.טיפול עוזר לקדם הרפיה ולהפחית מתח.

טיפול נוירומוסקולרי - מניפולציה של רקמות רכות

הגוף בנוי מסוגים של תאים.חלק מהם נמצאים במפרקים,בשרירים ורקמות אחרות.התאים עוזרים להרכיב רקמות בגוף שלנו ולרפא פצעים.מניפולציה של רקמות מבוצעות על ידי מעסה הבקיא ברקמות עמוקות.המטרה להמריץ את השרירים ולרפא ברמה התאית.טיפול נוירומוסקולרי,מתרכז בהקלה על כאבים ואיזון הגוף.פציעות מובילות לחוסר איזון שרירי,כאב ואי נוחות.טריגר פוינט ושחרור מיופשיאלי,מחזירים איזון בגוף ומפחיתים כאב.מתבטא בהגברת הכוח והגמישות,שיפור היציבה והפחתת לחץ.

אנשים אשר עוסקים בעבודות פיזיות,הרמת משקלים,יגרמו לחץ בגב תחתון.ישיבה ממושכת מול מחשב,יוצרת עומס על שרירי הגב והצוואר.חשוב לייצר תנועה טובה ללא נוקשות של השרירים.טכניקת עיסוי לישה,משמשת מעסים להפחית עומסים.רקמות עמוק מקדם זרימת הדם,מפרק רקמות סיביות.פותח על ידי ד”ר יעקב יסעור בסוף המאה  19.על ידי לישת בצק לחם לצורה של רקמות עמוק.המטרה היתה מניעת מחלות לב ודלקות פרקים.תחילת הטיפול בקצות האצבעות,בצידי עמוד השדרה.פורסים אצבעות לפני לחיצה קצבית,לאורך הגב.כאשר נתקלים בשרירים קשים,יוצרים אגרוף ומקישים עליו שלוש פעמים.לוחצים עליו בשתי הידיים לסירוגין,עד שמגיעים לשרירים.הטכניקה מתמקדת בהפעלת לחץ,לחיצות עם שורש כפות הידיים.בנוסף ניתן להפעיל אגודלים שנכנסים נקודתית לאזורים חסומים.

מסאז’ רפואי מטרתו לפתור בעיות בהיבט רפואי.טכניקות זו מתאימה לבעיות שלד ושרירים למשל פריצת דיסק.משמש לאזורים ספציפיים בגוף צוואר,גב וכתפיים,רקמות חיבור.עוזר בכאבים כרוניים,כאבי ראש,כאבי שרירים,פיברומיאלגיה כאבי צוואר.ישנה הצלחה רבה בטיפולי בלט דיסק ופריצת דיסק.נקודות טריגר הם קשרים של רקמת שריר כאשר הם מתגרים.נמצאים בקבוצת שרירים ועשויות לגרום לכאב.הפעלת לחץ על מנת להקל על כאב ולהחזיר את הניידות.דרך יעילה לטיפול בכאב כרוני ולהפחתת מתחים בגוף.נקודות אלו נמצאות בחלק העליון גורמות להקרנת כאב למקומות אחרים.איזון נקודות אלו מביא להטבה ומניעת התפרצות כאב.

רפלקסולוגיה מבוצעת בכפות הרגליים בלבד.הטיפול הראשון אבחון שלד ושריר,סקירת מערכות של הגוף.אפשר לקבל עיסוי כפות רגליים אך זה לא רפלקסולוגיה.מסאג בכפות רגליים מבוקש מאוד,מטפל בכל איברי הגוף.ניתן לאזן איברים בגוף והטיפול לרוב עובד מיידית.רפלקסולוגיה שיטה עתיקה ששימשה לקידום בריאות גופנית ונפשית.מושרשת בתיאוריות של הרפואה הסינית.אזורים בגוף קשורים אחד לשני,הפעלת לחץ יכולה להניב תוצאות מועילות.טיפול בנקודות רפלקס עוזר לחרדה,נדודי שינה,כאבי ראש,הפרעות עיכול.זמן מומלץ 60 ד’ק בשביל לעבוד על כל המערכות בגוף כמו שצריך.

טווינה מתרכז בצי’ תפקידו איזון והעלאת אנרגיה בגוף.כאשר הצי אינו חסום לא יופיעו כאבים בגוף.המטרה איזון בגוף ע”י גירוי זרימת אנרגיה ושיפור זרימת הדם.מקל על כאבים,משפר טווחי התנועה,מפחית ומקדם רגיעה.נחשב לאחד טיפולי המגע המשחררים לכאבים של גב תחתון.בזמן טיפול ממומש הזרמת דם במקצבים מהירים בטכניקת תיפוף.חשוב ביגוד נוח בשל המתיחות בטיפול.שיאצו שיטה יפנית מבוצעת בלחץ אצבעות לעורר נקודות בגוף.ידוע ביכולתו לשפר את זרימת הדם ולהפחית כאבים.מתבצע על מזרן או מיטת עיסויים זה לא באמת משנה.חשוב לבחור מטפלים שיעניקו חווית טיפול טובה.הטיפול כולל מתיחות רבות לצוואר,רגליים,ידיים ושרירי הגב.טכניקת הטיפול מתבצעת בשורש כפות הידיים,אגודלים.מגביר את זרימת האנרגיה על ידי טיפול במרדיאנים,מביא לשחרור הגוף ומעצור הכאבים בגוף.אלמנט האש עוזר לפתוח מסלולי אנרגיה חסומים ולהחזיר חום לגוף.

שיטת טיפול שיאצו(מקורה ביפן)מתמקדת במרכזי אנרגיה בגוף.הטכניקות המבוצעות בטיפול לישה,לחיצה,הרגעה,הקשה ומתיחות.
עיסוי טווינא מחזיר את האיזון בגוף על ידי גירוי זרימת אנרגייה ושיפור זרימת הדם. סוג זהשל עיסוי מקל על כאבים, משפר את טווחי התנועה, מפחית מתח וחרדה ומרגיע.

טכניקות מסג שוודי כוללת תנועה גלישה ארוכות,בשילוב תנועות לישה וטפיחה כדי לקדם הרפיה.תנועות גלישה ארוכות עוזרות להרפיית שרירים.מבוצע תוך הפעלת לחץ על הגוף בתנועות איטיות ומעגליות.שימוש בתנועות  ארוכות כדי להתמקד באזורים ספציפיים בגוף ולספק הרפיה.טכניקת לישה משמשת להרפיית השרירים ולשיפור זרימת הדם.שימוש באצבעות כדי לעסות את הרקמה הרכה של הגוף בתנועות סיבוביות.טיפול באזורים ספציפיים כגון כתפיים,צוואר,ידיים,רגליים וכפות רגליים.עיסוי לישה יעיל להפחתת מתח וכאבי שרירים,לקדם הרפיה ולהגביר את זרימת הדם.טילפעמים אפשר לעבוד על הגוף השלם תלוי באבחון המטפל ורמת הנוקשות של השרירים והמפרקים.

איורוודה מתאים לאנשים שלא אוהבים לחץ עמוק בטיפול.יוצרת הרמוניה בהיבטים פיזיים ורוחניים לטיפול בשרירים ההשפעות של הטיפול מרגיעות גוף והנפש.תנועות ארוכות ומלטפות וכולל מגע בכל חלקי הגוף.החלק המפנק נסך שמן על המצח לפתיחת העין השלישית.משתמשים בשמן סומסום חם,תרופה טבעית לכאבי שרירים,נוקשות מפרקים ומתח.שימש ברפואה ההודית כדי לקדם הרפיה וריפוי. שמן שומשום עשיר בוויטמינים,מינרלים המסייעים להזין את העור.ריחו המרגיע ותכונות ההזנה שלו,שמן שומשום יכול להיות דרך יעילה להרפיית שרירים תפוסים.

איורוודה מסז

קונכיות חמות מעניקים חווית עיסוי עוצמתית ומפנקת.אל הצדפות מכניסים צמחי מרפא ושקית חימום אשר מחממת את הצדפות.מתחילים במסאג שמנים חמים בכל חלק בגוף.לאחר מכן עיסוי צדפות חמות ולבסוף פילינג גוף דק לחידוש העור.הפילינג מנקה את נקבוביות התאים ומביא לעור חלק.הטיפול נחשב למפנק במיוחד ומתחברות אליו מאוד נשים.משך הטיפול נחשב לארוך שעה ורבע של טיפול.חוויית עיסוי מפנקת,אפשר לראות אנשים רבים שמזמינים שוברי עיסוי ליום הולדת.הטיפול נותן תחושת רעננות ושחרור והוא בהחלט טיפול מומלץ מאוד.

אבנים חמות טיפול מבוקש מאוד בשל חום האבנים.הטיפול מתאים לרוב האנשים ונחשב לטיפול מפנק .אבנים אינדיאניות משחרר מאוד,גורם להתחדשות ומרענן מאוד. בתחילת העיסוי מניחים אבנים על גבי מגבת על הגב.בנוסף מניחים אבנים על הגב,אבן גדולה על הצוואר ואבן גדולה בגב תחתון.משפר זרימת הדם,מפחית מתח ומקדם רגיעה.שימוש באבנים מקל על כאבי שרירים,מתח,ועוזר עם נדודי שינה.עיסוי אינדיאני פופולרי אנשים מחפשים דרכים טבעיות לרפא את גופם.הטיפול משחרר שרירים במהירות ללא כאבים.ניתן לבקש את העיסוי עם כניסה חזקה לשרירים או בצורה מרגיעה ועדינה יותר.

תאי הרבל אינו מתאים לכל אחד,בשל מחירו היקר.עשבי המרפא מורכבים מכדורי בד דחוסים, אותם מחממים בסיר אידוי.כאשר הם חמים מפעילים לחץ לשחרור השרירים.הטיפול מקל בבעיות שלד ושרירים,במיוחד במצבים של דלקות וכאבים בגוף.טיפול מפחית מתח,ומפחית דלקת.ריח צמחי המרפא חזק ורק מלהריח את הצמחים כבר נוצרת תרפיה.מקל כבר בטיפול והוא מסייע לבעיות שלד ושרירים במצב כרוני.

עיסוי תאי הרבל באג'ס,עיסוי רפואי בתל אביב ,עיסוי רפואי בנתניה ,

מסאז תאילנדי טיפול גוף,שימש במשך מאות שנים כדי לקדם ריפוי.עוזר להפחית מתח,לשפר זרימת הדם,הגדלת טווחי תנועה.שילוב של תנועות מתיחה,לחיצה,לישה ונדנוד.מבוסס על עקרונות זרימת אנרגיה,שימוש בלחץ עדין לאורך קווי אנרגיה.יכול להועיל למחלות גופניות רבות,במיוחד לגורמי לחץ נפשיים ורגשיים.אנשים אוהבים את העיסוי בגלל המתיחות והמניפולציות לעמוד שדרה.הטיפול מתבצע בביגוד מלא,וזו גם אחת הבחירות שאנשים אוהבים שהוא אינו כולל שמנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי