טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

סוכרת היא מחלה קשה,אם לא מטפלים בה כראוי עלולים לגרום להרבה בעיות,כמו בצקות ברגליים,בעיות בראיה,נפיחויות וקשיים בדריכה על הרגליים,קרסוליים נפוחות ואף אי יציבות ברגליים.המאפיין העיקרי שלה רמות סוכר גבוהות בדם,מחלה שפגעת באיברים רבים בגוף רגליים,כפות רגליים,עיניים,טיפול לא נכון בגוף יכול לגרום להרבה בעיות ישנם שני סוגים של סוכרת

סוכרת Tipe1 סוכרת התלויה באינסולין הלבלב לא מייצר אינסולין סוכרת Tipe 2 סוכרת נעורים ,סוכרת שאיננה תלויה באינסולין,גם סוכרת הריון יכולה להזיק מאוד ולא רק בהריון עצמו אלא גם לאחר ההיריון.אם נלך למצב הקיצוני של המחלה היא פגיעה קשה בראיה בצורה קשה ואכזרית חולי סכרת רבים נפגעים בקרנית של העין,עד למצב של איבוד ראיה,מצב בו אנחנו לא מעונינים שיקרה ונעשה הכל כדי למנוע להגיע למצב הזה.בעיה נוספת ומורכבת אצל חולי סוכרת,ריבוי בצקות בגוף,במיוחד באזורי רגליים וכפות רגליים עד כדי הגעה למצב של רגליים נפוחות בבצקות דבר שלא טוב גופנית שאין פינוי דרך מערכת השתן.

תזונה נבונה –בגלל  העלייה ברמות סוכר בדם חשוב לאכול מאוזן  ובריא .ארוחות מסודרות יעזרו בשמירה על הסוכר ומניעה של ממותקים.תזונה משולבת עם סיבים  תזונתיים,קמחים מלאים,קטניות ידועים כמאזני סוכר חולי זוכרת שישמור על תזונה משולבת ובריאה יראה תוצאות ברמות הסוכר בדם.שתיה של מים מרובה עוזרת בפינוי חומצות מהגוף ונקיון כללי של הגוף כאשר ישנו פינוי נכון של הרעלים בגוף לא יתרכזו נוזלים באזור אחד לרוב בכפות הרגליים וקרסוליים.

פעילות ספורטיבית- פעילות ספורטיבית פעילות גופנית שורפת את הסוכרים  לאחר 15 ד’ק של מאמץ לכן שילוב פעילות גופנית אירובי עשוי לעזור באיזון רמות הסוכר בגוף וישמור על הגוף מפגיעה.

טיפולי עיסוי ורפלקסולוגיה-טיפולי עיסוי ורפלקסולוגיה חשובים מאוד לחולי סוכרת שכן זה מאזן את רמות הסוכר,מזרים דם,אין בעיה של חוסר בזרימת הדם לאיברי הגוף,גורם ללחץ דם תקין,ניקוי רעלים,פינוי חומצות,פינוי פסולת מהגוף ומסייע בתהליכי החיים  התקין.

טיפול רפלקסולוגיה לפחות בתחילה  תוך דגש על מניעה של בצקות,נפיחויות,ניקוי רעליים,פינוי פסולת מהגוף שיצאו דרך מערכת השתן ישמור על בריאות כף הרגל.טיפול רפלקסולוגיה מאזן כללי לגוף  בטיפול נעבוד גם על בריאות העיניים כדי שלא נגיע למצב של פגיעות בראיה.בטיפול הראשון יהיה אבחון שלד ושריר בו נסרוק את כל הגוף ואת כל הבעיות גם בכפות רגליים וגם בשאר איברי הגוף. מטופלים רבים מגיעים אליי לטיפולי רפלקסולוגיה כאשר המצב חמור ביותר חשוב לשים  לב ואם המטופל חש כאבים או בעיות ברגליים כדאי לטפל ומהר שכן אחר כך השיקום יהיה כואב יותר וארוך  יותר.

בטיפול רפלקסולוגיה המטופל יכול לחוש כאב זה נובע מהיווצרות גבישים,המטופל ירגיש לאורך כל הטיפול את פירוק הגבישים,מרגיש כמו פירוק חומצות באזורי הרפלקס,מבנים גבישיים אלה ניתן לפרק ולאזן את הבעיה והמטופל יחוש הקלה פעולת הרפלקס נמצאת על כפות הרגליים, אשר מתאימות לחלקים שונים של הגוף. רפלקסולוגיה חשובה מאוד לחולי סוכרת ומשפרת את רמת החיים ואת התפקוד השוטף במהלך היום יום.

מה זה דורבן,טיפול בדורבן,רפלקסולוגיה עד הבית,
נגן וידאו אודות מה זה דורבן,טיפול בדורבן,
רפלקסולוגיה עד הבית
נגן וידאו אודות רפלקסולוגיה עד הבית

עיסוי רפואי לחולי סכרת- עיסוי רפואי תורם למצבים בו יש פגיעות שמחייבות טיפולי עיסוי ממוקדים למשל פגיעה במפרקים,פרקים,שיפור תפקוד כלי דם,לימפה,שרירים,איזון גוף,שיפור תפקוד איברים,חיזוק מערכת חיסון,הגברת זרימת דם ללימפה,איזון לחץ דם,איזון סוכרים,שיפור תפקוד איברים או מצב שהסוכר פגע בתפקוד תנועות.עיסוי רפואי מאזן את כל הבעיות בגוף ותורם לאיכות חיים גבוהה יותר ולא להגיע למצבים של כאבים בגוף.

מחלה היא הפרה באיזון של ההומאוסטזיס כדי לחזק את יכולת הריפוי הטבעית יש צורך לשמור על התהליך של ההומאוסטזיס שמירה על לחץ דם קבוע רמות סוכר מאוזנות תהליך ההומאוסטזיס חייב להישמר ומאפשר לגוף להסתגל לשינויים המתרחשים בו.עיסוי רפואי מביא את הגוף למצב של שבירה של מעגל כאב,מניעת כאב,שבירת מעגל העייפות,תחושת שמחה שחוזרת לחיים,חזרה למסלול התקין. מחלת הסוכרת אכן מחלה מורכבת ומסוכנת אך טיפולים מדויקים ,נכונים,ישפרו את איכות החיים של המטופל.

עיסוי צמחי מרפא תאי הרבל באגס- צמחי מרפא הוא הטופ של הטיפולים נותן מענה לצרכים  של המטופל,משחרר,מנקה רעלים,מנקה פסולת מהגוף עיסוי צמחי מרפא לחולי סכרת מטפל בפגיעות באיברים,שיקום,ייצוב הגוף,איזון מערכות הגוף ומביא את המטופל לאיזון שלם.העיסוי מורכב מעיסוי שמנים ולחיצות עם  צמחי מרפא,הצמחים מחוממים בסיר אידוי עד להגעה של חום סביר שהגוף יכול לקבל את צמחי המרפא לוחצים על הגוף,שרירים ,מפרקים,עצמות,בדומה לפעילות שיאצו טיפול באזורים הפגועים,או אזורים חלשים מאוד בגוף .

צמחי מרפא יעילים בטיפול בבצקות ,נפיחויות ברגליים,כאבי שרירים  הנובעים מחולשה ועייפות עקב מחלת הסוכרת.רגליים,כפות רגליים,מפרקים,פרקים,גב תחתון שמשפיע על הרגליים ,מגביר זרימת דם ,טיפול בדלקות,חסימות שהצטברו בגוף טיפול בחולשה ובעייפות של חולי סוכרת, ממריץ ממש מעיר את הגוף ולכן  נחשב לטיפול מעולה.ריח הצמחים מקשר אותנו לזמן ולמקום,מזכיר לנו חוויות,רגשות,תחושות,מרגיע ומשרה שלווה.כדאי ורצוי לבצע את הטיפול בשעות שלאחר מכן יהיה אפשר לנוח.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי