טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

סוכרת מחלה קשה בהיעדר טיפול עלולים להיות בעיות רבות. המאפיין העיקרי שלה רמות סוכר גבוהות בדם,מחלה שפגעת באיברים רבים בגוף. בצקות ברגליים,בעיות ראיה,נפיחויות ברגליים,קרסוליים נפוחות ואי יציבות ברגליים.ישנם שני סוגים של סוכרת והם שונים אחד מהשני. סוכרת 1 התלויה באינסולין הלבלב לא מייצר אינסולין.סוכרת 2 סוכרת נעורים ,סוכרת שאיננה תלויה באינסולין. הריון סוכרתי יכול להזיק מאוד ולא רק בהריון עצמו אלא גם לאחר ההיריון. אם נלך למצב הקיצוני של המחלה היא פגיעה קשה בראיה בצורה קשה ואכזרית. חולי סכרת רבים נפגעים בקרנית של העין עד למצב של איבוד ראיה.כמובן מדובר בהזנחה גסה של המחלה ואי איזונה. מצב בו אנחנו לא מעונינים שיקרה ונעשה הכל כדי למנוע זאת. בעיה נוספת אצל חולי סוכרת ריבוי בצקות בגוף.במיוחד ברגליים וכפות רגליים עד כדי הגעה למצב של רגליים נפוחות.

רפלקסולוגיה להבדיל ממה שמטופלים רבים חושבים מתמקדת אך ורק בכפות הרגליים ויעילה כטיפול שלם.כל התרומה של הרפלקסולוגיה מורגשת יותר מאשר שילוב של קצת לחיצות בסוף הטיפול.

בגלל העלייה ברמות סוכר בדם חשוב לאכול מאוזן ובריא. ארוחות מסודרות יעזרו בשמירה על הסוכר ומניעה של ממותקים. תזונה משולבת עם סיבים  תזונתיים,קמחים מלאים,קטניות ידועים כמאזני סוכר. חולי סוכרת שישמור על תזונה משולבת ובריאה יראה תוצאות ברמות הסוכר בדם. שתיה של מים מרובה עוזרת בפינוי חומצות מהגוף ונקיון כללי של הגוף. ישנו פינוי נכון של הרעלים בגוף,לא יתרכזו נוזלים באזור אחד לרוב בכפות הרגליים וקרסוליים. פעילות ספורטיבית פעילות גופנית שורפת את הסוכרים  לאחר 15 ד’ק של מאמץ. לכן פעילות גופנית אירובי עשוי לעזור באיזון רמות הסוכר בגוף וישמור על הגוף מפגיעה. טיפולי מסאז ורפלקסולוגיה חשובים מאוד לחולי סוכרת.מסאזים מאזנים רמות הסוכר,מזרים דם.אין בעיה של חוסר בזרימת הדם לאיברי הגוף.גורם ללחץ דם תקין,ניקוי רעלים,פינוי חומצות,פינוי פסולת מהגוף ומסייע בתהליכי החיים 

טיפול רפלקסולוגיה לחולי סוכרת נותן דגש על מניעה של בעיות. בצקות,נפיחויות,ניקוי רעליים שיצאו דרך מערכת השתן ישמור על בריאות כף הרגל. טיפול רפלקסולוגיה מאזן כללי לגוף. בטיפול נעבוד גם על בריאות העיניים כדי שלא נגיע למצב של פגיעות בראיה. מפגש רפלקסולוגי ראשון אבחון שלד ושריר בו נסרוק את כל הגוף ואת הבעיות. דרך בכפות רגליים נוכל לאבחן מחלות או חולשות בגוף. כאשר המצב חמור מטופלים מגיעים אליי לטיפולי רפלקסולוגיה. חשוב לשים לב אם המטופל חש כאבים וישנם בעיות ברגליים. כדאי לטפל ומהר מפני שהשיקום יהיה כואב וארוך יותר. בטיפול רפלקסולוגיה המטופל יכול לחוש כאב זה נובע מהיווצרות גבישים. המטופל ירגיש לאורך כל הטיפול את פירוק הגבישים. מרגיש פירוק חומצות באזורי הרפלקס.גבישיים אלה ניתן לפרק ולאזן את הבעיה והמטופל יחוש הקלה. פעולת הרפלקס נמצאת בכפות הרגליים אשר מתאימות לחלקים שונים של הגוף. רפלקסולוגיה חשובה מאוד לחולי סוכרת ומשפרת את רמת החיים ואת התפקוד השוטף במהלך היום יום

עיסוי רפואי תורם למצבים שיש פגיעות המחייבות התייחסות.מסאז ממוקד בפגיעה במפרקים,שיפור תפקוד כלי דם,לימפה,שרירים,איזון גוף, וחיזוק מערכת חיסון.בנוסף טיפול עוזר בהגברת זרימת דם ללימפה,איזון לחץ דם,איזון סוכרים,ושיפור תפקוד איברים. הסוכר גבוה עשוי לפגוע בתפקוד תנועות. עיסוי רפואי מאזן את כל הבעיות בגוף ותורם לאיכות חיים גבוהה. מחלה היא הפרה באיזון של ההומאוסטזיס. כדי לחזק את יכולת הריפוי הטבעית יש צורך לשמור על התהליך של ההומאוסטזיס. שמירה על לחץ דם קבוע,רמות סוכר מאוזנות. תהליך ההומאוסטזיס חייב להישמר ומאפשר לגוף להסתגל לשינויים. המתרחשים בו.עיסוי רפואי מביא את הגוף למצב של שבירה של מעגל כאב,מניעת כאב,שבירת מעגל העייפות,תחושת שמחה שחוזרת לחיים,חזרה למסלול התקין. מחלת הסוכרת מורכבת ומסוכנת טיפולים מדויקים ישפרו את איכות החיים של המטופל.

 

עיסוי צמחי מרפא תאי הרבל באגס

צמחי מרפא הוא הטופ של הטיפולים נותן מענה לצרכים של המטופל. משחרר,מנקה רעלים,מנקה פסולת מהגוף.עיסוי צמחי מרפא לחולי סכרת מטפל בפגיעות באיברים,שיקום,ייצוב הגוף. בנוסף מתבצע איזון מערכות הגוף ומביא את המטופל לאיזון שלם.הטיפול מורכב מעיסוי שמנים ולחיצות עם  צמחי מרפא. הצמחים מחוממים בסיר אידוי עד להגעה של חום סביר שהגוף יכול לקבל את צמחי המרפא. לוחצים על שרירים,מפרקים,בדומה לשיאצו טיפול באזורים הפגועים,והחלשים מאוד בגוף. צמחי מרפא יעילים בטיפול בבצקות,נפיחויות ברגליים,כאבי שרירים וחולשה ועייפות עקב מחלת הסוכרת.טיפול בחולשה ובעייפות של חולי סוכרת,ממריץ ומעיר את הגוף. לכן נחשב לטיפול מעולה עבור סוכרתיים.ריח הצמחים מקשר אותנו לזמן ולמקום מזכיר לנו חוויות,רגשות,תחושות,מרגיע ומשרה שלווה. כדאי ורצוי לבצע את הטיפול בשעות שלאחר מכן יהיה אפשר לנוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי