טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

המונח "מרפק טניס" משמש לתיאור מצב בו שרירי האמה מתאמצים ומודלקים מצב זה מוגדר כמתיחה של הגיד המחבר בין שריר לעצם במרפק.

“מרפק טניס” מצב בו שרירי האמה מתאמצים ומודלקים.מופיעה אצל אנשים שלא משחקים טניס.להבדיל ממה שחושבים שנגרם רק אצל שחקני טניס.הבעיה מוגדרת מתיחה של הגיד המחבר,בין שריר,לעצם המרפק.כאב מופיע בהדרגה,ועשוי להתדרדר באופן פתאומי.הסיבה שימוש יתר,או שימוש חוזר בשרירי האמה.מתרחש כאשר מפעילים לחץ רב מדי על פרקי הידיים.השתמשות בכלים,או הרמת משקלים,במשך תקופה ממושכת.עבודה מול מחשב מביאה להחרפה,הנחת ידיים ללא תמיכה על השולחן אלא בהרמת ידיים.

הגורם לכאב טניס אלבו אינו שחור על גבי לבן.מוגדר בכאב בחלק החיצוני של המרפק.כרוך בשימוש רפלקסיבי בשרירי הזרוע. מתפתחת דלקת של הגידים,המחברים את שרירי האמה למרפק. הכאבים מופיעים בשני צידי המרפק,לכיוון פרק כף היד. מפאת תנועות חוזרות שריר הלטארי באמה,נרקמת דלקת במרפק. מתפתח כאב ורגישות בצידו החיצוני של המרפק. המלצות טיפוליות מנוחה והימנעות מהזזת המרפק.במקרים חריפים זריקות סטרואידים שלא תמיד עוזרים. עיסוי רפואי עוזר להקלה בכאבים הנובעים מטניס אלבו.

1.כאבים בצד החיצוני של המרפק

2.כאב כשאתה מנסה לאחוז במשהו או לעשות אגרוף חזק

3.כאב כאשר אתה מנסה ליישר את היד במלואה

4.מרפק טניס יכול להיגרם ממספר פעילויות שונות, כולל פעילויות ספורט טניס או גולף

נשיאת חפצים כבדים עם ידיים מושטות לפרקי זמן ארוכים.5

6.עבודה מול מחשב תקופות ארוכות ללא הפסקות אם המרפק לא יושב בהנחה מלאה על השולחן

מרפק טניס הוא מצב המאופיין בכאב בחלק החיצוני של המרפק. הסיבה למרפק טניס אינה ברורה,אך היא עשויה להיות קשורה לשימוש חוזר בשרירי הזרוע טניס אלבו נובע מדלקת של אחד או שני הגידים המחברים את שרירי האמה למרפק.

הטיפולים היעילים שימוש בשמנים אתריים,המופקים מצמחים ומקלים בכאבים ודלקות.אזוביון אחד השמנים המומלצים,שמן אשר נמצא יעיל מפני תכונותיו האנטידלקתיות.עץ התה,מנטה נמצאו יעילים לטיפול של מרפק טניס.קומפרס חם יועיל להרפות את השרירים מקל על לחץ תורם לכאבים. במקרים של דלקת ינפיק תחושה מרגיעה לשרירי פרק היד והאמה.אפשר להשתמש בבקבוק מים חמים כדי לספק חום,כאשר מגבת מכסה את היד.מרחו קרח זה יספק דחיסה קרה,שיכולה לעזור להקל על דלקות וכאבים באזור.עדיף למרוח קרח למשך 2-3 דקות בלבד לפני המעבר לטיפול בחום.בצעו עיסוי מקומי עם שמן אנטי דלקתי למשל ארניקה לתוך השרירים או הכאבים. אפשר ללכת למעסה שיתמקד בבעיה של טניס אלבו.

במקרים של דלקות וכאבים טיפול צמחי מרפא נחשב לאחד הטיפולים הטובים ביותר.ההחלמה תהיה קצרה יותר כאשר הטיפול נכון עבורך.נפתח בעובדה תאי הרבל מורכב מעשבי מרפא דחוסים בתוך בד.מטרתם של ריפוי בצמחים לרפא דלקות וכאבים.תרכובת הצמחים מכילה אזוביון,בבונג,מרווה,קינמון,למון גראס,ולימונית.הטיפול משפיע גם ברמה הנפשית וגם ברמה הפיזית.אופן ההכנה של צמחי מרפא,חימום בתוך סיר אידוי.ברגע שהם חמים ולחים אפשר להתחיל בטיפול. מתחילים בתנועות דחיסה,לחיצה,סיבובים,תתפלאו השרירים מפרקים, ורקמות החיבור מקבלים יחס רב משתחררים יותר מכל טיפול אחר. טיפול זה פופלארי ומבוקש מאוד ומקל במצבים של כאבים כרוניים. מבוקש יותר אצל מטופלים הסובלים מבעיות שלד ושרירים פריצת דיסק,טניס אלבו,דלקות בכתף,גידים,בלט דיסק,דלקות וכאבים. משך העיסוי ארוך שעה וחצי עד שעתיים והוא אינטנסיבי מאוד.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי