טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

מסאז’ים עוזרים לנו לתפקד ומונעים גב תפוס.מגע משפיע על הגוף והנפש.בהיעדר תחזוקה נחווה כאבי גב.ישנם  טיפולים המוגדרים מפנקים או למטרות רפואיות.עיסוי מספק הקלה בכאבים ומתחים.עיסויים עוזרים להירגע אחרי יום עבודה קשה.קונכיות חמות הינם צדפות אמיתיות מחרסינה.לתוכן הצדפות מכניסים שקית חימום ושקית צמחי מרפא.צמחי המרפא חודרים לעור בטיפול ומקלים בכאב.תפקידם להמריץ את זרימת הדם ולקדם הרפיה.טיפול בצדפות מתחלק באופן הבא :עיסוי שמנים,עיסוי בצדפות,ופילינג רימונים.מסאז מסייע בדלקת פרקים,וטניס אלבו.תפקידו לשקם כאב ונוקשות.הטיפול מפחית לחץ על העצבים בטרם יעלו לזרוע.מסאז מעולה ואף עוצמתי מרקמות עמוק או עיסוי רפואי. זמן הטיפול הינו 75 דק ולא פחות.

עיסוי קונכיות חמות

קונכיות חמות עשויות מחרסינה.לתוך הצדפות מכניסים שקית ג’ל חימום,ושקית צמחי מרפא.עשבי המרפא חודרים לעור בטיפול.עוזר להמריץ את זרימת הדם ולשחרר שרירים.זוהי צורת טיפול עתיקה אשר מקורה מהפיליפינים.טיפול בצדפות מתחלק לשלושה חלקים,עיסוי שמנים,עיסוי משולב צדפות, פילינג רימונים לשיקום העור.המסאז מסייע בדלקת פרקים,טניס אלבו,משקם כאב ונוקשות באזור הפגוע.טיפול בקונכיות מקל על תסמונת התעלה הקרפלית,מפחית לחץ על העצבים לפני שהם עולים לזרוע.מסאז מעולה השחרור של הטיפול עוצמתי מרקמות עמוק או עיסוי רפואי. אורך הטיפול הינו 75 דק ולא פחות.

עיסוי אבנים חמות

אבנים אינדאניות  טיפול גוף הכולל הנחת אבנים מחוממות על הגוף.מעסים מיומנים לא יגרמו לכם לכוויה או לחוסר נוחות.טיפול מהנה ומשחרר.שימש את האינדיאנים כאשר היו חוזרים מעבודה,הנשים היו מעסות אותם ומקלים על שרירים כואבים.עיסוי אבנים חמות פופולרי מאוד כאשר מחפשים את היתרונות הבריאותיים הפוטנציאליים שלו.שילוב חום,לחץ להפחית מתח בשרירים.טכניקות מודרניות לעיסוי באבנים חמות התפתחו עם הזמן,נמצאות כיום בשימוש נרחב בספא. אנשים אוהבים לרכוש עבור יקיריהם שוברי עיסוי כמתנה ליום הולדת.

עיסוי אבנים חמות,מסג אבנים חמות,מסז אבנים חמות,

אחד העיסויים הטובים שתוכלו לקבל עוזר לכאבי שרירים.הטיפול מוצע לאנשים שסובלים מכאבים באופן חריף. תאי הרבל באג’ס בעל אופי דומיננטי בשל תרכובות עשבי המרפא.נועד לרפא מצבים הקשורים לשלד ושרירים ויעיל  בפריצת דיסק. מסאז עשבי מרפא שונה מכל עיסוי שאתם מכירים בתוצאות. מחירו נחשב ליקר.תרומתו האדירה גורמת שהכאבים לא יחזרו. את צמחי מרפא מחממים בסיר אידוי עד שהם חמים.לחיצות בתנועות סיבוביות,באזורים עליהם מתלונן המטופל.זמן הטיפול לרוב יהיה בין 1:30-2:00 תלוי במצבו של המטופל. רצוי לנוח לאחר הטיפול כדאי לעבור אותו בערב זמן טוב למנוחה לאחר הטיפול. 

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי