טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

מסאז גב תחתון,כאבים גב תחתון,גב תחתון תפוס,

סיאטיקה(Sciatica)או במילים אחרות אישיאס.בעיה שיכולה לשבש לאדם את החיים,דבר הפוגע בשגרת היומיומית של האדם.מאופיינת בכאב גב תחתון ומלווה בכאבים עזים הנגרמים בשל בעיה בעצב הסיאטי. מקורה כאשר יש פריצת דיסק קל וחומר אם ישנם פריצת דיסק או בלט בגב תחתון.הכאב יוקרן גם לישבן,אגן,ולרגליים ועשוי להתבטא בזרמים לרגליים.מטופלים מדווחים על קשיים בתנועות משכיבה לישיבה או בעת התרוממות מכיסא למצב עמידה.הגוף עובר שינויים כאשר נתון לקשיים בשל עבודה פיזית מאומצת.בנוסף הרמת משקלים,אימוני כושר בתנאים קשיים,ישיבה מרובה או עמידה מרובה. תפקודים אלה עשויים להביא לכאבים בגב תחתון עם הקרנות לרגליים ולעשות לנו צרות.אלמלא טיפול מתאים תחוו כאבים תקופות ארוכות.לרוב כאבים אשר מקורם בגב תחתון מגיעים מעמוד שדרה אולם זה לא מחייב. סביר להניח שמדובר בשרירים תפוסים וכדאי לטפל אצל מעסה המתמחה בטיפולי שלד ושרירים .

כאבי גב תחתון בעקבות סיאטיקה

כאבי גב תחתון בעיה שכיחה בקרב האוכלוסייה.בתוך כך כל אדם שני יחווה כאבים בגב תחתון בשלב כזה או אחר. לא כל כאב גב תחתון יכול להיות קשור לפריצת דיסק,בלט דיסק או סיאטיקה.הסימפטומים כאבי גב תחתון חזקים מקריינים לישבן,רגליים וכאבים חזקים בכפות רגליים. הסיבה לכאב גב תחתון עם הקרנה לרגליים הוא העצב הסכיאטי. עצב גדול אשר יוצא משרירי גב תחתון לחלק האחורי של הרגל. מפעיל לחץ על עצב הירך,גורם לכאב בגב התחתון,מתפשט לירך,ישבן ורגליים. העצב אינו יכול לתפקד כאשר מופעל עליו לחץ תמידי. תתפלאו סביר להניח שבדיקות הדמיה יצאו תקינות ועדיין תחושו כאבים.

אישיאס או סיאטיקה טיפול שמטרתו להפחית כאבים בגב תחתון .עיסויים עוזרים להפחית את הכאבים ואף לפתור   סיאטיקה.שלושה סוגי מסאז’ים שמוגדרים כקליניים,עוזרים להביא תוצאות טובות.ההמלצות עיסוי רקמות עמוק שמתאים לבעיית סיאטיקה.בעקבות העבודה העמוקה על השרירים והמפרקים.במיוחד בטיפול בחוליות תחתונות אשר מופעל עליהם לחץ. במצבים של פריצת דיסק או בלט דיסק,מוגבר הלחץ על השרירים בחוליות.רקמות עמוק טיפול אינטנסיבי המתאים למצבים אלה.טכניקת הטיפול מאופיינת בהפעלת לחץ על שרירים,מפרקים ולפתור לחץ בגוף. בנוסף מתבצע לחץ ישיר בשורשי כפות הידיים. כניסה חזקה לשרירים,מרפקים ושחרור אזורים חסומים. בטיפול מאובחנים מצבים של חוסר איזון דהיינו אזורים שזרימת הדם לקויה.

נגן וידאו אודות עיסויים הם דרך מצוינת להפגה על כאבים.באמצעות סוגי עיסויים שונים ניתן צלאזן את הגוף מכאבים

אחד הטיפולים היעילים לשיקום אזורים פגועים תאי הרבל באגס.עיסוי יעיל בסיאטיקה עוזר להפחתת כאבים בגב תחתון,ישבן,ורגליים.אע”פ שמטרת הטיפול בגורמים לבעיית לסיאטיקה,אזור חסום יעבור שיקום.עשבי המרפא מותאמים לבעיות כאבי שרירים חזקים פריצת דיסק,בלט דיסק ואישיאס. תאי הרבל באגס הינם כדורי בד בתוכם  עשבי מרפא. כולל צמחים כמו לבנדר,קמומיל,מרווה,קינמון,עשב לימון ורוזמרין. את עשבי המרפא מחממים בסיר אידוי עד לרתיחה מלאה. לאחר מכן,יבוצע לחיצות בתנועות סיבוביות ולחץ על האזורים הלקויים. התוצאה תפתיע אותכם הפחתת הלחץ והכאבים תוך מסאז אחד. אישיאס עשוי להביא לכאבים בכפות הרגליים,בחלקים של הכפות רגליים.הטיפול המתאים ביותר רפלקסולוגיה,טיפול בכפות הרגליים.נקודות רפלקס מטפל באדם השלם,ניתן להפחית כאב במקומות שונים. כל אזור בכף רגל מסמל אזור מסוים בגוף. טיפול רפלקסולוגיה מרגיע אך יחד עם זאת משפר  כללי של הגוף. מביא לאיזון בחלקים הלא מאוזנים ומשפר את הכאבים. רפלקסולוגיה מתבצעת כאשר המטופל/ת שוכב/ת על הגב והטיפול מתבצע אך ורק בכפות הרגליים.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי