טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

מסאז גב תחתון,כאבים גב תחתון,גב תחתון תפוס,

סיאטיקה(Sciatica)או במילים המוכרות יותר לכולנו אישיאס,הינה בעיה שיכולה לשבש לאדם את החיים, דבר הפוגע בשגרת היומיומית של האדם הבעיה מאופיינת בכאב גב תחתון ומלווה בכאבים עזים, הנגרמים לרוב בשל בעיה בעצב הסיאטי.לרוב מקורה מגיע כאשר יש פריצת דיסק קל וחומר אם ישנם פריצת דיסק בגב תחתון אחד או יותר או בלט בגב התחתון, הכאב יוקרן גם לישבן,אגן,ולרגליים. מרבית המטופלים מדווחים על קשיים בתנועות במיוחד משכיבה לישיבה או בעת התרוממות מכיסא למצב עמידה.הגוף שלנו עובר שינויים כל הזמן במיוחד אם הוא נתון לקשיים בשל עבודה פיזית מאומצת,הרמת משקלים,אימוני כושר בתנאים קשיים,ישיבה מרובה או עמידה מרובה. תפקודים אלה עשויים להביא לכאבים בגב תחתון עם הקרנות לרגליים ולעשות לנו צרות קטסטרופליות וכאבים חריפים שלולא טיפול מתאים תחוו כאבים תקופות ארוכות. בדרך כלל כאבים אשר מקורם בגב תחתון מגיעים מעמוד שדרה אך דבר זה לא מחייב,יכול להיות שזה בסך הכל שרירים תפוסים וכדאי לטפל אצל מעסה מנוסה שמתמחה בטיפולי שלד ושרירים .

כאבי גב תחתון היא בעיה שכיחה בקרב האוכלוסייה כך שכמעט כל אדם שני יחווה כאבים בגב תחתון,בשלב כזה או אחר במהלך היומיום. לא כל כאב גב תחתון יכול להיות קשור לפריצת דיסק, בלט דיסק או סיאטיקה.הסימפטומים  לסיאטיקה הוא כאבי גב תחתון חזקים אשר מקריינים לישבן, רגליים ואף מורגשים כאבים חזקים בכפות רגליים.הסיבה לכאב גב תחתון עם הקרנה לרגליים הוא העצב הסכיאטי,עצב גדול אשר יוצא משרירי גב תחתון לחלק האחורי של הרגל,מפעיל לחץ על עצב הירך,יכול לגרום לכאב בגב התחתון,כאב שמתפשט לירך,ישבן ורגליים.העצב אינו יכול לתפקד כאשר מופעל עליו לחץ תמידי,תתפלאו אך אם תעברו הדמיה כמו  CT או MRIסביר להניח שהבדיקה תצא תקינה .

הטיפול באישיאס או סיאטיקה הוא טיפול שמטרתו להפחית כאבים בגב תחתון עם הקרנה לרגליים. הטיפול המומלץ ביותר הוא עיסוי.ישנם עיסויים רבים אשר עוזרים להפחית את הכאבים ואף לפתור את בעיית סיאטיקה.ישנם שלושה סוגי מסאז’ים שמוגדרים כטיפולים קליניים,שעוזרים להביא תוצאות נפלאות בכל מה שקשור לעצב הסיאטי ולפתרון לכאבים אשר מקורם בגב תחתון עם הקרנות לרגליים ואף משפיעים על כאבים בכפות הרגליים,דבר שאופייני מאוד לסיאטיקה.

איך עיסוי רקמות עמוק יעזור לטיפול באישיאס- אחד העיסויים המומלצים ביותר לבעיות שלד ושרירים הוא עיסוי רקמות עמוק שמתאים לבעיית סיאטיקה בשל העבודה העמוקה על השרירים והמפרקים במיוחד בטיפול בחוליות בתחתונות אשר מופעל עליהם לחץ,במצבים של פריצת דיסק או בלט דיסק המגבירים את הלחץ על השרירים באזור החוליות הבעייתיות.עיסוי רקמות עמוק הוא טיפול אינטנסיבי המותאם לפתירת בעיות בשלד ושרירים.טכניקת העיסוי מאופיינת בהפעלת לחץ  על שרירים,מפרקים ובכך עשוי לפתור לחץ המופעל על אזורים מסוימים בגוף.טכניקת העיסוי מתבצעת בלחץ בשורשי כפות הידיים,אצבעות כניסה חזקה לשרירים,מרפקים ושחרור אזורים חסומים הגורמים ללחץ בגב תחתון,ישבן,ורגליים.במהלך העיסוי מאובחנים המצבים בהם יש חוסר איזון דהיינו אזורים שזרימת הדם לקויה בהם ולכן יש מכאובים באותם אזורים.

נגן וידאו

עיסוי תאי הרבל לשיקום אזורים פגועים בגוף-אחד הטיפולים היעילים ביותר לשיקום אזורים פגועים בגוף.עיסוי תאי הרבל באגס(עשבי מרפא מחוממים)הטיפול יעיל מאוד במצבים של סיאטיקה או אישאס ועוזר להפחתת הכאבים בגב תחתון,ישבן,ורגליים וכפות רגליים.אע”פ שמטרת הטיפול הינה אזורי הגורמים לבעיית אישיאס או סיאטיקה,כל אזור בגוף שיהיה בו חוסר איזון יעבור שיקום בטיפול עצמו.עשבי המרפא כוללים עשבים שמותאמים לבעיות כאבי שרירים חזקים או כאבים חזקים כמו פריצת דיסק, בלט דיסק או אישיאס.תאי הרבל באגס זה בעצם כדורים שבתוכם דחוסים עשבי מרפא בהם ניתן למצוא לבנדר,קמומיל,מרווה,קינמון,עשב לימון ורוזמרין.את עשבי המרפא מחממים בסיר אידוי עד לרתיחה מלאה לאחר מכן יבוצע לחיצות בתנועות סיבוביות ולחץ על האזורים הלקויים בגוף התוצאה תפתיע אותכם הפחתת הלחץ והכאבים תוך עיסוי אחד.

טיפול בכאבים בכפות רגליים הנגרמים מסכיאטיקה- סיאטיקה עשויה להביא לכאבים בכפות הרגליים,בחלקים שונים של הכפות רגליים. הטיפול המתאים ביותר הוא רפלקסולוגיה,טיפול בכפות הרגליים.הגישה של הרפלקסולוגיה מטפלת באדם השלם,כלומר על ידי לחיצות בכפות הרגליים ניתן להפחית כאב במקומות שונים בגוף כל אזור בכף רגל מסמל אזור מסוים בגוף.טיפול רפלקסולוגיה הוא טיפול מרגיע אך יחד עם זאת משפר מצב כללי של הגוף ומביא לאיזון בחלקים הלא מאוזנים ובכך עשוי לשפר את הכאבים בנגרמים בעקבות ליקוי בעצב הסיאטי.רפלקסולוגיה מתבצעת כאשר המטופל/ת שוכב/ת על הגב והטיפול מתבצע אך ורק בכפות הרגליים.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי
בודק...