מאמרים בנושא עיסויים,בריאות ורפואה משלימה

בכל שבוע עולה מאמר חדש לאתר,מקיף ויחודי אשר עוסק בבעיות בריאות. מאמרים מקיפים וכוללים מידע חשוב למטופלים אשר מטרתם לענות לכל השאלות הרצויות, שיטות טיפול, סיבות ודרכי מניעה.ניתן לשתף מאמרים אך לא ניתן להעתיקם ללא רשות מהמטפל ניר חוכיימה .כל המאמרים הם מקוריים ומוגנים בזכויות יוצרים,אנא הימנעו מלהגיע למצב זה  .
ספריית מאמרים הינה ספרייה נרחבת וכוללת התמקדות בבעיות בריאות נרחבות כמו :פריצת דיסק, בלט דיסק, כאבי גב, בעיות אורטופדיות, בעיות בעמוד השדרה, כאב ותנועה שיטות טיפול ברפואה המשלימה, כל מה שמעניין את המטופלים.הכתיבה נועדה לכל שכבות הגילאים ולכל המגדרים נשים, גברים,ילדים,מבוגרים וצעירים כאחד.

כל המאמרים נכתבים על ידי מעסה רפואי ותיק ומנוסה ובעיות שנפתרו באמצעות עיסויים ומתוך ניסיון אישי בטיפולים.ניתן ואף רצוי להגיב ולשאול שאלות ואף לפתוח דיון בנושא המאמר,כל עוד הוא כתוב בצורה מכבדת ועניניית.

באתר תוכלו להנות מתוכן מקורי ואיכותי אשר נועד לכם  להרחבת הידע, מודעות ושיפור איכות החיים.
אתם מוזמנים גם לשתף את המאמרים לאנשים שאתם חושבים שהתוכן יעניין אותם. מאחל לכם קריאה מהנה!


עיסוי טריגר פוינט(Trigger Piont)הקלה בכאבים כרונים

עיסוי טריגר פוינט הוא סוג של עיסוי המתמקד בנקודות בגוף מה שנקרא נקודות מעוררות כאב בהן אתה חווה כאב.טריגר פוינט הוא טיפול בנקודות מעוררות כאב כאשר מעסים את הנקודות הללו,זה יכול לעזור לשחרר את המתח בשרירים,לחץ בזוקפים,נוקשות בשרירים,טווח תנועה ירוד,יכול לגרום לעייפות רבה בעקבות שרירים תפוסים מסאז בנקודות אלה עשוי לגרום לך להרגיש טוב יותר.

המשך לקרוא

עיסוי בהרצליה – Massage in Herzliya

טיפול בעיסוי כבר אינו נחשב למותרות אלא צורך בסיסי וקיומי לתפקוד השוטף שלנו.עיסוי נחשב בעיני רבים קרש הצלה לכאבים בגוף וניתן לראות לא מעט אנשים שמגיעים לסדרות של טיפולים כדי לאזן בעיות רבות ושונות בגוף.

המשך לקרוא

 המדריך לספורטאים -כיצד להימנע מפציעות ספורט

טיפולי עיסוי עוזרים להתמודד עם פציעות ולקצר את זמן ההחלמה.חשוב לקחת בחשבון להגיע להחלמה מלאה לפני החזרה לאימונים,שכן חזרה מוקדמת יכולה להשבית אותכם זמן נוסף מחוץ לאימוני כושר. ספורטאים תיעדו את הממצאים שלהם,על ידי מתן משוב על מה שהכי עבד עבורם.היתרונות של עיסוי הם רבים,הם כוללים הפחתת מתח,שיפור זרימת הדם,טיפול בפאשיה ורקמות חיבור,שיכוך כאבים,שיפור שינה,אז למה לא לנסות.

המשך לקרוא

כאבי שרירים לאחר רכיבה על אופניים: סיבות, מניעה וטיפול

רכיבה על אופניים הינו ספורט פופלארי ביותר מהווה דרך מצוינת לשמור על כושר ובריא,אבל היא יכולה גם להוביל לכאבי שרירים.כשאתם רוכבים על אופניים,השרירים שלכם מופעלים תחת עומס אדיר כשהם פועלים כדי להניע אותך קדימה.מאמץ זה עלול לגרום לשרירים שלך להיות כואבים ונוקשים לאחר רכיבה.

המשך לקרוא

עיסויים בנתניה -מדריך נרחב לבחירת עיסוי בנתניה

יש מגוון של טיפולי עיסוי שונים,כל טיפול יש לו את היתרונות שלו.לפניכם המדריך המקיף ביותר שתקראו על סוגי עיסויים והסברים מפורטים על כל שיטת טיפול.כדי לעזור לכם להירגע,להקל על מתחים ולהפחית כאב.עם כל כך הרבה סוגים שונים של עיסויים לבחירה,זה יכול להיות קשה ומבלבל להחליט איזה מסאז’ים מתאימים לכם.

המשך לקרוא