מאמרים בנושא עיסויים,בריאות ורפואה משלימה

בכל שבוע עולה מאמר חדש לאתר.מקיף וייחודי אשר עוסק בבעיות בריאות.מאמרים מקיפים וכוללים מידע חשוב למטופלים אשר מטרתו לענות לכל השאלות הרצויות.שיטות טיפול,סיבות ודרכי מניעה.ניתן לשתף מאמרים אך לא ניתן להעתיקם ללא רשות מהמטפל ניר חוכיימה.כל המאמרים הם מקוריים ומוגנים בזכויות יוצרים. ספריית מאמרים הינה ספרייה נרחבת וכוללת התמקדות בבעיות בריאות נרחבות כמו :פריצת דיסק,בלט דיסק,כאבי גב,בעיות אורטופדיות,בעיות בעמוד השדרה,כאב ותנועה.שיטות טיפול ברפואה המשלימה,כל מה שמעניין את המטופלים.הכתיבה נועדה לכל שכבות הגילאים ולכל המגדרים נשים,גברים,ילדים,מבוגרים וצעירים כאחד.

כל המאמרים נכתבים על ידי מעסה רפואי ותיק ומנוסה.כל הבעיות נפתרו באמצעות עיסויים ומתוך ניסיון אישי בטיפולים.ניתן ואף רצוי להגיב ולשאול שאלות ואף לפתוח דיון בנושא המאמר,כל עוד הוא כתוב בצורה מכבדת ועניינית. באתר תוכלו להנות מתוכן מקורי ואיכותי אשר נועד לכם  להרחבת הידע, מודעות ושיפור איכות החיים.
אתם מוזמנים גם לשתף את המאמרים לאנשים שאתם חושבים שהתוכן יעניין אותם. מאחל לכם קריאה מהנה!

תסמונת תעלה קרפלית – תסמינים,סיבות וטיפול

אחת הבעיות היותר נפוצות בידיים הוא תעלת קרפלית הנקראת Carpal tunnel syndrome.אנשים רבים סובלים מדלקות בידיים בעיקר בגלל פעולות חוזרות ונשנות.דלקות בידיים עשויות להתבטא בזרמים בידיים,נימול אצבעות ועד להירדמות של אצבעות(אגודל,אמה,וקמיצה).

המשך לקרוא

דורבן הינו דלקת בעקב כף הרגל בעייה טורדנית המקשה על חיי היום היום.לא מסוג הדלקות שאפשר לפתור באמצעות משככי כאבי אנטי דלקתיים.רוב האנשים חווים קושי בהליכה ואף צליעה במיוחד ממצב של מנוחה לפעולה.

דורבן כף הרגל: עשו רפלקסולוגיה ותשכחו מכאבים

אחת הבעיות השכיחות ביותר הוא דורבן שהינו דלקת בעקב.מטופלים רבים מנסים טיפולי דורבן רבים החל מגלי הלם,גלי רדיו,מדרסים אך הכאב אינו חולף.אחת הטעויות הנפוצות בקרב מטופלים הוא אי הבנה של האלטרנטיבות המוצעות לטיפול.משך הזמן מרגע האבחנה ועד לטיפול שעוזר לפתור מידיית את כאבי דורבן העקב.

המשך לקרוא

אנשים העשויים לסבול ממצבים אלה הם אנשים העוסקים בפעילות ידיים רבה ופעולות חוזרות ונשנות.קלדניות,אנשי הייטק העובדים מול מחשב שעות רבות,קוסמטיקאיות ואנשים העובדים בפעילות רבה עם שורש כפות הידיים.

הסיבות לזרמים בידיים וכיצד מטפלים

אנשים העשויים לסבול מזרמים בידיים הם אנשים העוסקים בפעילות ידיים רבה ופעולות חוזרות ונשנות.קלדניות,אנשי הייטק העובדים מול מחשב שעות רבות,קוסמטיקאיות ואנשים העובדים בפעילות רבה עם שורש כפות הידיים.

המשך לקרוא

המונח "מרפק טניס" משמש לתיאור מצב בו שרירי האמה מתאמצים ומודלקים מצב זה מוגדר כמתיחה של הגיד המחבר בין שריר לעצם במרפק.

מרפק טניס(tennis elbow)טיפול,תסמינים ומניעה.

המונח “מרפק טניס” משמש לתיאור מצב בו שרירי האמה מתאמצים ומודלקים טניס אלבו (tennis elbow) מופיעה גם אצל אנשים שלא משחקים טניס הפוך ממה שחושבים הרבה מאוד אנשים מצב זה מוגדר כמתיחה של הגיד המחבר בין שריר לעצם במרפק.

המשך לקרוא

עיסוי טריגר פוינט הוא עיסוי המתמקד בנקודות בגוף שמעוררות כאב כאשר מעסים אותן. עיסוי זה מסייע לשחרר את המתח בשרירים, את הלחץ בזוקפים ואת הנוקשות בשרירים.

עיסוי טריגר פוינט(Trigger Piont)הקלה בכאבים כרונים

עיסוי טריגר פוינט הוא סוג של עיסוי המתמקד בנקודות בגוף מה שנקרא נקודות מעוררות כאב בהן אתה חווה כאב.טריגר פוינט הוא טיפול בנקודות מעוררות כאב כאשר מעסים את הנקודות הללו,זה יכול לעזור לשחרר את המתח בשרירים,לחץ בזוקפים,נוקשות בשרירים,טווח תנועה ירוד,יכול לגרום לעייפות רבה בעקבות שרירים תפוסים מסאז בנקודות אלה עשוי לגרום לך להרגיש טוב יותר.

המשך לקרוא

עיסוי טריגר פוינט הוא עיסוי המתמקד בנקודות בגוף שמעוררות כאב כאשר מעסים אותן. עיסוי זה מסייע לשחרר את המתח בשרירים, את הלחץ בזוקפים ואת הנוקשות בשרירים.

עיסוי בהרצליה – Massage in Herzliya

טיפול בעיסוי כבר אינו נחשב למותרות אלא צורך בסיסי וקיומי לתפקוד השוטף שלנו.עיסוי נחשב בעיני רבים קרש הצלה לכאבים בגוף וניתן לראות לא מעט אנשים שמגיעים לסדרות של טיפולים כדי לאזן בעיות רבות ושונות בגוף.

המשך לקרוא

 המדריך לספורטאים -מניעת פציעות ספורט

פציעות ספורט -טיפולי עיסוי עוזרים להתמודד עם פציעות ולקצר את זמן ההחלמה.חשוב לקחת בחשבון להגיע להחלמה מלאה לפני החזרה לאימונים,שכן חזרה מוקדמת יכולה להשבית אותכם זמן נוסף מחוץ לאימוני כושר. ספורטאים תיעדו את הממצאים שלהם,על ידי מתן משוב על מה שהכי עבד עבורם.היתרונות של עיסוי הם רבים,הם כוללים הפחתת מתח,שיפור זרימת הדם,טיפול בפאשיה ורקמות חיבור,שיכוך כאבים,שיפור שינה,אז למה לא לנסות.

המשך לקרוא

כאבי שרירים לאחר רכיבה על אופניים: סיבות, מניעה וטיפול

רכיבה על אופניים הינו ספורט פופלארי ביותר מהווה דרך מצוינת לשמור על כושר ובריא,אבל היא יכולה גם להוביל לכאבי שרירים.כשאתם רוכבים על אופניים,השרירים שלכם מופעלים תחת עומס אדיר כשהם פועלים כדי להניע אותך קדימה.מאמץ זה עלול לגרום לשרירים שלך להיות כואבים ונוקשים לאחר רכיבה.

המשך לקרוא