טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

טיפול נכון משנה חיים ליתר דיוק שיפור באיכות החיים.תנועה,יציבות,גמישות,אנרגיה והנעות לפעולה.מעסה רפואי מנוסה עשוי לפתור לכם את הכאבים בגוף.

עיסוי רפואי נחשב לאחת מהטכניקות היעילות ביותר לשיקום כאבים .טיפול נכון משנה חיים ליתר דיוק שיפור באיכות החיים.תנועה,יציבות,גמישות,אנרגיה והנעות לפעולה.ניתן לראות אנשים מגיעים לטיפולים בעקבות בעיות שלא פתרו בדרכים אחרות.יש  תקווה כי טיפול עיסוי רפואי והמטפל שעומד מולם יגאל אותם מהכאבים.מעסה רפואי מיומן ומקצועי ידע לפתור לכם את הכאבים.אנשים אשר סובלים מבעיות שלד ושרירים כל שגרת היום מלווה בכאב וסבל יומי.מסאז מדויק ונכון מביא סוף לכאבים,אומנם לא ניתן לתקן דיסק שנפגע.אך בהחלט את הכאבים ניתן להעלים לחלוטין.

מסג שיטת מגע בעל ערך רב,משפיע גם בסיומו לעוד 72 שעות.במקרים מסוימים בעיקר בטיפול הראשון מופיעה ריאקציה. במילים אחרות תופעות לוואי זאת בעקבות הלחץ הרב המופעל בטיפול.אל דאגה זהו תהליך חיובי המהווה המשך ישיר לטיפול עצמו.ישנם מטופלים אשר אינם יודעים להתנהל.חלקם בכלל לא מבינים מה מותר ומה אסור לעשות לפני או אחרי מסאז.ישנם החלטות שעשויות להיות קריטיות עבורכם וחשובות להצלחת הטיפול תלויה גם בהתנהלות שלכם.אם תיישמו את הכללים תוצאות הטיפול יהיו מצוינות וגם ישמרו הרבה מאוד זמן.מנסיוני מטופלים אינם בקיאים בהתנהלות לפני ואחרי עיסוי וכדאי לחדד את הדברים.כל מטופל שמגיע אליי מקבל את ההסברים על ההתנהלות הרצויה שכן היא חשובה לא פחות מהטיפול עצמו.

התנהלות לפני עיסוי מה כדאי לעשות לפני

  • שעה לפני העיסוי אל תאכלו מאכלים כבדים זה יפריע ויציק לכם במהלך הטיפול עצמו.ילחץ על הבטן ותרגישו מאוד לא נוח בטיפול.אחרי הטיפול אתם תהיו רעבים וצמאים. הגוף עובד מאוד קשה בטיפול ובעצם הטיפול ממשיך לעבוד 72 שעות לאחר הטיפול.
  • תתאמנו לפני העיסוי– אם חשוב לכם פעילות ספורטיבית באותו היום של הטיפול עשו אותה לפני.אימון אחרי טיפול או אפילו שחיה לאחר טיפול זה אחד הדברים הנוראים שאתם עלולים לגרום לעצמכם. אין שום מניעה להתאמן יום אחרי מסאז.
  •  
עיסוי רפואי הינו טיפול המתמקד בבעיות בריאות שלד ושרירים

מה חשוב בזמן הטיפול ולאחריו

  • נשימות עמוקות – זה אחלה לבוא ולקבל טיפול אך טיפול צריך גם לדעת לקבל.אחד הדברים החשובים הוא לנשום תוך כדי טיפול.תתפלאו אך 90ֵֵ% מהמטופלים לא נושמים בטיפול ובטח לא בצורה נכונה.נשימות עמוקות יקלו על ההכלה של הטיפול ונשימה למרכזי כאב.ביצוע פעולות אלה יעזרו לכם לקבל את הטיפול בצורה נכונה.נשימות עמוקות דרך האף והוצאת האוויר דרך הפה .
  • הרבו בשתייה לאחר טיפול– הגוף עובד קשה בטיפול בטח אם מדובר בטיפולים אינטיסיבים.חשוב להחזיר לגוף מינרלים ונוזלים לאחר טיפול.אתם גם תרגישו צמאים לאחר טיפול ובמקרים מסוימים גם יהיה מתן שתן מרובה. זאת בעקבות פינוי הפסולת והרעלים מהגוף במילים אחרות שתו והרבה !
  • אל תבצעו פעולות חדות­‑ לא פעם אני נתקל במטופלים שמבצעים לאחר הטיפול פעולות גוף חדות. הדבר הזה מיותר לחלוטין ועלול להביא למצב של שרירים שנתפסים.האמינו לי טיפול אינטנסיבי מביא תוצאות מידיות. אל תנסו להתחכם אל מול הגוף שלכם,אתם עלולים לשלם מחיר כבד. תנו לגוף לנוח ולרפא את עצמו.
  •  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי