טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

זוקפי הגב
טיפול בצוואר תפוס
עיסוי תאי הרבל באג'ס,עיסוי רפואי בתל אביב ,עיסוי רפואי בנתניה ,
רקמות עמוק,סוגי עיסויים,סוגי עיסוי רפואי,
רפלקסולוגיה עד הבית

כל אדם יחווה לפחות פעם אחת כאבי גב קשים,כאבי צוואר אשר מתבטאים בכאבי שרירים חזקים.בכל יום פונים אליי אנשים לעיסוי רפואי אשר מתלוננים על כאבי גב חזקים,חלקם עם הקרנות לרגליים וחלקם ללא.לרוב בעיות בחלק העליון של הגוף,מושפעים גם מבחינה פיזית וגם מבחינה נפשית.פעולות מסוימות שאותן נבצע,קל וחומר אם הם פעולות חוזרות ונשנות יפגעו לנו במערכת השלד והשרירים.ההנחה כי אדם סובל מכאבי גב קשים,פריצת דיסק בגב,פריצת דיסק בצוואר.רוב האנשים יחשבו שחל איסור על עיסוי והנחה זו מוטעית,רצוי ואף חובה במקרים אלו לעבור טיפולי עיסוי רפואיים לשיקום הכאבים עליהם מתלונן המטופל.

עיסוי רפואי מהווה פתרון לכאב אך לא מהווה תיקון חוליות,זאת תשובה לשאלת הרבים האם ניתן לתקן חוליה שנפרצה.ברגע שהדיסק נפגע אין אפשרות לחזור אחורה ולתקן את הדיסק הפרוץ.החלק העליון של הגוף מועד לפורענות וכאבים רבים ישנם לא מעט בעיות המתפתחות עם שינויי גיל,בעקבות פעילויות מסוימות חלקם שגרתיות וחלקם בעקבות מאמץ,הנוצר על שרירי הצוואר,שרירי הגב,חוליות הגב.בעיות גב הם נפוצות כל אדם שני יחווה כאבים בגופו,חלקם מקורם בבעיות של שרירי ושלד בעקבות הישנות חוט השדרה או העצבים השדרתיים.

עם השנים חוט השדרה הולך ונעשה צר יותר,עקב הצטברות של בליטת עצם.אחד השינויים הקשורים לגיל,קשור לדיסקים הבין חולייתים בעמוד שדרה.תפקיד הדיסקים הם להפריד בין החוליות ולשמש בולמי זעזועים אחרת היינו סובלים הרבה יותר מבעיות של דיסקים לקויים. הדיסקים מתחילים להישחק בגיל מאוד צעיר בדרך כלל בשנות ה20 וה30,תתפלאו אבל הדיסק של החוליה המותנית האחרונה L5  והסקרום מנוון כבר בגילך ,20 זה הסבר לשאלה הנשאלת למה צעירים רבים סובלים מבלט דסק,פריצת דיסק או כאבי גב כבר בשלב מוקדם של חייהם.ניוון החוליה אומר שהדיסק מאבד מנפחו,נעשה צר יותר ומקרב בין שתי החוליות,החומר שבדיסק בורח החוצה בעקבות שחיקת הרקמה החיצונית התוצאה תהיה בלט דיסק,בקע דיסק,פריצת דיסק.

עיסוי רפואי,מעסה רפואי,עיסוי רקמות עמוק

הגורמים לבעיות גב,צוואר וכתפיים- כאבים בשכמות או שכמות תפוסות,כאבי צוואר,צוואר תפוס או לחץ על שרירי הצוואר דבר הנובע ממתח רב,מאמץ שרירים או ליקויים מבניים בעמוד השדרה.ליקויים בעמוד השדרה נובעים משינויים תלויי גיל,חלקם מולדים,וחלקם קורים בעקבות לחץ על העמוד השדרה.מאמץ רב וסחיבת כבדים הם גורמים ישירים לכאבי גב,כאבי צוואר,בעיות של גב תחתון ואף למצב של “תקיעות” קושי בישיבה ,עמידה,תנועה,עד למצב של קושי בשכיבה בעקבות שרירים תפוסים.

אימוני כושר ובמיוחד פעולות המחייבות תנועות חדות עשויות לגרום ללחץ על שרירי הגב,כתפיים,צוואר,אחת הפציעות הידועות בחדרי כושר הם דלקות,דלקות בידיים,דלקות בכתף,דלקת חריפה בגב.לרוב מתאמנים יושבתו אחרי פציעות ספורט עם כל הקושי שבדבר,חזרה מוקדמת לפני הזמן לאימוני כושר,עשויים להשבית אותכם מפעילות עד למשך שנה מלאה. אל תחזרו מוקדם מהצפוי,תנו לגוף להתאושש אחרי פציעות ספורט.אחד העיסויים היעילים למניעת פציעות ספורט או שיקום פציעות ספורטאים,עיסוי רקמות עמוק אשר מתמקד בכלל השרירים הגוף.ישנם אזורים רבים בפלג גוף עליון אשר נפגעים במהלך ישיבה מרובה מפרקים,רקמות חיבור,גידים,זוקפי הגב העמוקים ושרירי גב תחתון,אגן וישבן.בעזרת עיסוי עמוק ומשחרר אפשר להניע ולמתוח את הגוף ולהביא לשיפור ניכר באזורים בהם ישנם חסימות ושרירים תפוסים.

ישיבה על ארנק היא סיבה ידועה להגברת הלחץ על שריר העכוז הקטן לחץ הנגרם מארנק מגביל את זרימת הדם נקודות עוררות כאב מוצרות בשריר כאשר אספקת הדם מוגבלת הימנעו מלשבת בנהיגה על הארנק .

כאבי גב תחתון עם הקרנה לרגליים-מטופלים רבים מתלוננים על כאבי גב עם הקרנות לרגליים או כאבי גב תחתון חזקים המתבטאים בזרמים חזקים לרגליים לרוב התופעה מתבטאת בשל לחץ על החוליות התחתונות שרירי הישבן הזרמים לרגליים בדרך כלל יגיעו לאזור החיצוני של הרגל.לא כל כאב עם הקרנה לרגליים מעיד על פריצת דיסק או בלט דיסק ברוב המקרים זהו לחץ על השרירים בגב התחתון או קשיות שרירים באזור זוקפי הגב .

שרירי ישבן והקשר לכאבי גב תחתון –אנשים יושבים המון,יושבים במשרד,יושבים בנהיגה,יושבים בסלון והדבר נראה נורמלי לחלוטין חשוב לדעת ולהבין כי לחץ על שרירי ישבן יביא ללחץ וכאבים על שרירי גב תחתון ויש קשר ישיר בין כאבי גב תחתון חזקים אשר נגרמים משרירי הישבן.תפקידו של הישבן הוא לפשוט את הירך,הפעולה הבסיסית שאנחנו מבצעים כאשר אנחנו עולים במדרגות,קפיצה,ריצה,הליכה מהירה דורשת שרירי ישבן חזקים.שרירי ישבן תפוסים מביאים כאב בגב התחתון,בצד החיצוני של האגן,בעצם הזנב אם תהיתם למה לפעמים כואב לכם בעצם הזנב ולא נפלתם על עצם הזנב.

שריר העכוז התיכון,אחד השרירים בישבן אשר גורם ישיר לכאב בגב התחתון. טיפול עיסוי רפואי לשריר העכוז התיכון משפרת גם את אימוני הכושר במיוחד ריצה,מונעת כאב בגב תחתון.תתפלאו אך עיסוי לשריר העכוז תיכון,עשוי למנוע גם כאבים הנובעים מפריצת דיסק חמורה יחד בשילוב עם עיסוי אגן,כל אלה יביאו להטבה משמעותית בכאבים.לכל אותם האנשים שאוהבים לשבת במזרחית דעו כי ישיבה ממושכת בצורה הזו,פוגעת בשריר עכוז תיכון ומגבירה את הלחץ על שרירי הישבן.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי