טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

מה זה שיאצו

טיפול ממכר ואהוב בשל המתיחות מתבצע בבגדים מלאים. פציינטים רבים אינם חושקים להתפשט ואינם אוהבים שמנים. מטרת הטיפול לענות על בעיות אורטופדיות וכאבים.עוזר לכאבים ברגליים,שרירים תפוסים,והקלה בכאבים.טכניקת שיאצו ממומשות בלחיצות על גבי מרדיאנים מושתת על תיאוריות דיקור סיני. לחיצות בעזרת בוהן בנקודות שהאקופונקטוריסט מחדיר מחטים. שימוש בכף היד,מרפקים,ובכפות הרגליים.היין ויאנג,סגמנט מהפילופוסיה הטאואיסטית בבסיס היין והיאנג.מציירים אנרגיות ותכונות הדיקור המסורתי.שני סוגי אנרגיה מנוגדים ומשלימים הזורמים בכל הטבע.בני אנוש מתקשרים כחלק מן השלם הזה.אנרגיות הין ויאנג זורמות בגוף ברשת של צינורות המכונים מרידיאניים.בשעה שהיאנג זורם מטה בחלקו האחורי של הגוף.אנרגיית הין זורמת כלפי מעלה בקדמת הגוף.שתיהם תומכות ביניהן איזון .

שיטת טיפול שיאצו(מקורה ביפן)מתמקדת במרכזי אנרגיה בגוף.הטכניקות המבוצעות בטיפול לישה,לחיצה,הרגעה,הקשה ומתיחות.

מהם המרדיאנים בטיפול שיאצו

שיטת טיפול שיאצו מקורה ביפןוהגדרתה לחץ אצבע.הגישה לטיפול הינה במרדיאנים שהם מרכזי אנרגיה.טיפול בצי’ כוח החיים המניע את  פעילות החיים.הטכניקות בטיפול לישה,לחיצה,הרגעה,הקשה ומתיחות.כאשר הצי זורם בחופשיות לא יהיו כאבים בגוף בעזרת לחיצות מטפלים במרידיאניים.חוסר איזון בצי יגרום לחוסר במקום אחד ועודף במקום אחר.ניתן להחזיר את האיזון באמצעות הערכה נכונה ומפגשי שיאצו קבועים.העדיפות היא טיפול אחת לשבוע ניתן לפתור בטיפול בעיות רבות ומגוונות.כאבי ראש,נוקשות שרירים,מתח שרירים והידבקויות שרירים.ברגע שיהיה איזון האנרגיה זורמת בחופשיות.

אם המרידיאניים חסומים נוצר עודף או חוסר באנרגיה.בעזרת הלחיצות ניתן לפתוח חסימות ולאפשר זרימת אנרגיה.סגולות השיאצו אוטואמנציפציה רגשיות.הפחתת עומס מהחוליות מאפשר תנועה טובה.שיאצו מסורתי  מתבצע על מזרן יעיל גם למטפל גם למטופל.המטפל משלב אפקטים רבים בטיפול על מיטת טיפולים.במהלך הריון בעקבות גדילתו של העובר תחווה האישה כאבי גב תחתון. נשים בהריון פונות לטיפול בהקלה בכאבי גב.טיפול בהריון בטוח להקלה בכאבי תחתון.במספר מפגשים בודדים יעברו כאבי הגב והטיפול בטוח בהריון.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי