טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

מה זה דורבן,טיפול בדורבן,רפלקסולוגיה עד הבית,

דורבן נקרא מחלת חיתולית הכפית דלקת בעקב הרגל.מתאפיין בקושי בדריכה על הרגל,במיוחד שקמים ממנוחה.אם לא מטפלים כראוי מתפשט לאורך כל העקב.מטופלים לוקחים תרופות וזריקות אך לרוב ללא הצלחה.מוצעים מדרסים לכאבים בעקב שלא תמיד עוזרים.הכאבים מתבטאים בצליעה בבוקר שקמים משינה.בכל פעולה והנעה ממנוחה יהיה קושי וכאב.מטופלים מעידים שלוקח להם עד חצי שעה לחזור לעצמם.הפעולה הראשונה מתאפיינת בצליעה.משככי כאבים אינם מקלים על העניין.פעילות ספורטיבית מוגברת,ריצה עם  נחיתה מרובה על העקב.ישנה חשיבות בנעל איכותית וטובה. חשוב להתאים נעל שתתמוך היטב באזורי הכף רגל. נעליים לא טובות ולא תומכות יגבירו את הסיכון לכאבי דורבן.

טיפולרפלקסולוגיה יעיל לכאבי דורבן תוך 4 טיפולים והכאב מאחוריכם

דלקת בעקב אינה מסוג הדלקות שנוטלים אנטביוטיקה.מתאפיינת בפלישת גוף זר לעקב ומקשה בדריכה.מטופלים  מוצאים את עצמם ללא פתרונות לכאבים.ישנם טיפולים לדורבן גלי הלם,מדרסים,ותרופות.לפני שמתחילים לסדר דורבן חשוב לדעת על רצף הטיפולים.כדי שהטיפול יצליח מפגש פעם בשבוע בצורה עקבית למשך 4 שבועות.במידה ולא תקפידו הכאבים לא ייפתרו.רפלקסולוגיה פותרת את הבעיה מהשורש.ישנה הצלחה גדולה בפתירת הבעיה לגמרי.הטיפול הראשון כולל אבחון,סילוק רעלים ופיזור הדלקת.לחיצות בעקב עשויות לכאוב אך יעזור מאוד. בסיומו של הטיפול תורגש הקלה גדולה בדורבן.לאחר הטיפול הראשון עדיין תרגישו כאבים.במפגש רפלקסולוגיה השני הכאבים יפחתו הקלה בדריכה על העקב.בפגישה השלישית המטופל ירגיש שהדורבן כמעט עבר לגמרי.פחות כאבים כאשר מתמקדים בטיפול בדורבן.בטיפול האחרון הכאבים יעברו לחלוטין.

דורבן זאת דלקת בעקב הרגל ומקשה בדריכה.רפלקסולוגיה משקפת את איברי הגוף כולו.על-ידי טיפול נקודתי אפשר לסלק את הדלקת לחלוטין.הגורם הישיר לדורבן מצוקה נקודתית בעיקר לאנשים שעומדים הרבה.ניתן לראות כי מטופלים ניסו הכל אבל הדורבן לא עבר.למרות שניסו גלי הלם,זריקות,תרופות ואף מדרסים.זריקות קורטיזון הבחירה הגרועה ביותר בגלל ההשפעות על הגוף.במידה ובחרתם בזריקות קורטיזון תקבלו זריקה אחת לחודש למשך שלושה חודשים.חשוב לדעת לפתור את הדורבן צריך לעבוד קשה.זה אינו מטה קסם שנפתר בטיפול או שניים.לשמחתנו טיפול רפלקסולוגי פותר את הבעיה ב4 מפגשים בני שעה.הגוף יודע לרפא את עצמו וצריך לכוון למטרה הזו.אנשים מופתעים מיכולות טיפול רפלקסולוגיה לא רק בטיפולי דורבן.רפלקסולוגיה מאזנת גוף ונפש ומרגיעה את המטופל.

ר. בן 45 חווה כאבי דורבן חזקים מאוד.פנה לטיפולים בגלי הלם וגלי רדיו.מצבו התדרדר הגיע למצב שהוא מתהלך עם מקל.הוא הפסיק את הטיפולים ויצר איתי קשר. הסברתי לו שהטיפול הראשון אבחון שלד ושריר.לוקח זמן לפתור את הבעיה 4-5 טיפולים.צוין גם חובת ההתמדה אחת לשבוע לפתור את הבעיה.במפגש השלישי הצליח לדרוך על העקב והוריד את המקל.בנוסף בטיפול מתבצע ניקוי רעלים הזרמת דם לאיברי הגוף.טיפול רפלקסולוגיה מעניק פתרון טבעי לדורבן עקב.בסיומם של 4 מפגשי רפלקסולוגיה הדורבן עבר לחלוטין.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי