טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

הנוזל אינו פורץ החוצה להבדיל מפריצת דיסק.הפגיעה בעצבי עמוד שדרה גורמים להקרנות וכאבים.לכן מטופלים סובלים כאשר ישנו בלט דיסק. בהיוודע בלט דיסק מטופלים נלחצים.אינם יודעים כיצד לטפל ובטח איך להתמודד.אל דאגה ניתן לטפל בבלט דיסק ולמנוע את הכאבים.באמצעות עיסוי ניתן למנוע לחץ על החוליות.טיפולי עיסוי רפואי מאזנים את הכאבים לחלוטין.חשוב לבצע בדיקות הדמיה לדעת מיקום החוליה.המטפל יודע להתמקד באזורים הכואבים.ללא קשר לתוצאות הדמיה המטפל ירגיש בטיפול הכל.החל מכאבים מוקרנים ועד אזורים פגיעים נוספים

לחץ מהחוליות ניתן לפתור בטיפולים.התמקדות בשרירים הפגועים במגע מרפא.ישנה חשיבות רבה לרצף טיפולים.הבעיה לא תיפתר אם לא יהיה שיתוף פעולה מלא.לרוב ניתן לראות שיפור החל מהטיפול הראשון.בטיפולים הראשונים אל תצפו שהבלט כבר יעבור.האחריות שלכם להגיע לטיפולי עיסוי. המעסה אינו אמור ללחוץ אותכם להגיע לטיפולים.זוהי אחריות אישית שלכם כדי לפתור את הכאבים.

כאשר מדובר בבלט דיסק בגב תחתון או בצוואר.טיפולים אינטנסיביים לפתרון הבעיה.עיסוי רקמות עמוק מומלץ לכאבים חזקים.שימוש בשורש כפות ידיים,אגודלים,ומרפקים.בטיפול משולב טכניקת תיפוף להזרמת הדם.טיפול אינטנסיבי ומהיר המשלב גם מתיחות לגב.דבר שעוזר להחזיר תנועתיות מוגברת.התוצאה תנועה קלילה ללא כאבים.מאפשר להגיע לתוצאות טובות בטיפול הראשון.זוהי בחירת מצוינת לסובלים מבלט דיסק.

-  מסאז שמטרתו לפתור בעיות אורטופדיות,הדגש יהיה על מפרקים,רקמות חיבור,תנועתיות וטיפול בבעיה איתה הגיע המטופל.

עיסוי צמחי מרפא-טיפול בבלט דיסק

מטופלים מגיעים לעיסוי עם כאבים חזקים.בלט דיסק לוחץ על השרירים ומקרין לרגליים.ברגע שהמטופל סומך על המטפל יראה תוצאות בהמשך.במהלך עיסוי שיקומי מתמקדים לשיפור התפקוד.המטופל משתפר מחכה לטיפול הבא.הטיפולים הראשונים הם החשובים ביותר.מורידים את הלחץ והכאבים ממוקמות שונים בגוף.מטרתו של עיסוי תאי הרבל לפתור דלקות וכאבים.טיפול בכאב נקודתי והפחתת עומס על החוליות. 

מסאז תאי הרבל באגס תרכובות עשבי מרפא דחוסים בבד.עשבי מרפא כוללים קינמון,קמומיל,מרווה,לבנדר,עשב לימון.כל עשב מרפא מחזק את התכונות של האחר. צמחי מרפא יעילים בטיפול בלט דיסק בגב או בצוואר.בנוסף מקל על כאבי שרירים,דקירות בגב ודלקות.זמן הטיפול שעה וחצי עד שעתיים. נפלא לאלה שחווים סטרס ולחץ רב.הטיפול משפיע ברמה הנפשית והרגשית.הלבנדר והמרווה משפיעים על הגוף ממצבים רגשיים.

עיסוי רפואי טיפולי

מסאז רפואי פותר בעיות רפואיות מתבצעת התמקדות במפרקים,רקמות חיבור.מטופלים עם בעיות שלד ושרירים כמו פריצת דיסק.ניתן לראות בעיות נוספות:כתף קפואה,כאבי גב תחתון,וגב תפוס.הטיפול מתמקד במערכת העצבים,מערכת שלד ושרירים.בעיסוי מבוצעות מתיחות ומניפולציות(קליקים).הטכניקה מבוצעת בכפות הידיים.כניסת אגודלים לשרירים העמוקים.נחשב לאינטנסיבי וחזק  ומתמקד בחלק העליון.מטרת הטיפול פתירת הכאבים ולהחזיר לפעילות ספורט.מטפלים משתמשים בחמאת שיאה או חמאת דקל.הבחירה בחמאות כניסה לשרירים העמוקים. גורם להקלה מיידית בכאבים כבר בעיסוי הראשון.תוכנית טיפולים בהתאמה לכל מטופל בהתאם לבעיותיו.יש להתחשב גם בבעיות רפואיות למשל סוכרת,מחלות לב ובעיות נוספות.

כאבים בלט דיסק

בלט דיסק ניתן לפתור לחלוטין.הדיסק לא יחזור למצב לפני הפגיעה.אפשרי לסייע בכאבים מלחץ על החוליות.לגרום למטופל לתפקד ללא כאבים.מותאמת תוכנית לשיקום הכאבים עד לחזרה לפעילות.מטופלים עוברים טיפולים הידרותרפיה,פזיותרפיה,גלי הלם.הטיפולים לא צולחים הם מגיעים לעיסוי רפואי.לטעמי וניסיוני לפעמים טיפה מאוחר מדי.הקשיבו למטפל תשאלו שאלות שתפו בהרגשה שלכם.שיתוף פעולה חשוב בהתקדמות של הטיפול. לאחר ריפוי מלא ישנו צורך לקבל טיפולי תחזוקה.טיפולי מניעה ותחזוקה אחת לשבועיים שלושה.שימוש במשככי כאבים לא עוזרים אלא מקלים בלבד.המטרה לטפל בגורמי הכאבים להיעלמותם המוחלטת.זהו בעצם מטרתו של כל המטופל שמגיע עם כאבי בלט דיסק.

כתיבת תגובה

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי