טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

אנשים העשויים לסבול ממצבים אלה הם אנשים העוסקים בפעילות ידיים רבה ופעולות חוזרות ונשנות.קלדניות,אנשי הייטק העובדים מול מחשב שעות רבות,קוסמטיקאיות ואנשים העובדים בפעילות רבה עם שורש כפות הידיים.

הסיבות לזרמים באצבעות הידיים וכיצד מטפלים

לא מעט אנשים סובלים מכאבים בכפות הידיים,זרמים באצבעות הידיים ואצבעות שנתפסות.מצב זה מתסכל מאוד לאחר שאפשרות ניתוח היא לא על הפרק.אנשים העשויים לסבול ממצבים אלה הם אנשים העוסקים בפעילות ידיים רבה ופעולות חוזרות ונשנות.קלדניות,אנשי הייטק העובדים מול מחשב שעות רבות.קוסמטיקאיות ואנשים העובדים עם שורש כפות הידיים.מה הסיבות לאצבעות שנתפסות זרמים באצבעות וכאבים בשורש כפות הידיים.אצבעות הידיים הן החלקים הרגישים ביותר בגופנו.הם יכולים לחוש את המגע הקל ביותר ולשדר אותות למוח שלנו מהר יותר מכל חלק אחר בגוף.

 האצבעות מורכבות משלושה סוגים של רקמות שריר,עצם ועצבים.השרירים באצבעותינו עוזרים לנו להזיז אותם וליצור אגרוף.העצמות באצבעותינו מספקות יציבות ותמיכה לשרירים.העצבים באצבעותינו שולחים מסרים מהמוח לכל חלק בגוף.מדוע האצבעות שלנו כל כך רגישות?לקצות האצבעות יש יותר קצות עצבים מכל חלק אחר בגוף.העצבים בקצות האצבעות שלנו יחד מזהים בקלות שינויים בסביבה,לחץ,טמפרטורה ומשקל.טביעות אצבע אנושיות ייחודיות מכיוון שהן מכילות ריכוז גבוה של קצות עצבים המגיבים למגע.

לא מעט אנשים סובלים מכאבים בכפות הידיים,זרמים באצבעות הידיים ואף אצבעות שנתפסות.מצב זה מתסכל מאוד לאחר שאפשרות ניתוח היא לא על הפרק.

השפעת עצבים על הצוואר,שרירי הידיים ואצבעות הידיים

המעסה מפעיל לחץ על אזורים אלו בעזרת הידיים או האמה. על מנת להפיג לחץ על שרירי הידיים ומטפל בעצבים הנקראים מדיאנוס ואולנארי.העצב האולנרי הוא עצב של הגפה העליונה.מגרה את השרירים ביד,באצבעות ובאגודל.העצב האולנרי מספק תחושה גם לחלקים של כף היד בצד של האצבע הקטנה.העצב המדיאני מספק תחושה גם לחלקי כף היד בצד של  האצבע הקטנה וגם בצד האצבע המורה.העצב הרדיאלי מספק תחושה לחלקי היד בצד האגודל ובצד האצבע האמצעית. העצב האולנרי הוא עצב שמתחיל בצוואר ועובר במורד הזרוע. הוא מספק מידע מוטורי וחושי לידיים.העצב המדיאני הוא עצב שמתחיל בעמוד השדרה ויורד עד לכף היד.הוא מספק מידע מוטורי וחושי לאגודל,אצבע המורה,האצבע האמצעית,הקמיצה ולחצי הזרת.

האצבעות מורכבות משלושה סוגים של רקמות:שריר,עצם ועצבים.

עיסוי רפואי עוזר לגוף להתאושש מהלחץ המופעל על מפרקים,שרירים,ורקמות חיבור.עוזר לנו להרגיש טוב בכל תנועה בגוף.הדרך הטובה ביותר להפיג מתח זה היא באמצעות טכניקות עיסוי.הטכניקה הפופולרית ביותר נקראת “טריגר פוינט תרפיה”.שיטה הכרורכה בפעולות חיכוך לשחרור מתח שרירים.מסאז רפואי מטרתו היא לפתור זרמים באצבעות הידיים,אצבעות שנתפסות או כאבים בידיים.העיסוי מתמקד בידיים,שרירי הצוואר,אמות הידיים והזרועות העליונות.טיפול בשרירי צוואר הוא לא דבר שכיח,מטופלים רבים זקוקים לטיפול יסודי בשרירי הצוואר.למטופלים עם כאבי צוואר לפעמים ישנו לחץ בצוואר ללא כאבים.לחץ בצוואר עשוי לגרום לבעיות כמו כאבי גב תחתון,צוואר תפוס,הגבלת בתנועות הצוואר.

מטרת טיפול זה לשחרר מתח בשרירי הצוואר והכתפיים שייתכן שנגרם כתוצאה ממתח או פציעה. טיפול זה מבוצע על ידי מעסה מיומן ומקצועי באמצעות ידיו,אגודלים או מרפקים. הפעלת לחץ עדין על נקודות ספציפיות בצוואר ובכתפיים.המטפל ישתמש בידיים גם כדי למתוח את השרירים והמפרקים של הצוואר והכתפיים .היתרונות בטיפול להקל על זרמים בכפות ידיים,אצבעות שנתפסות,וכאבים בשורש כפות הידיים.לשפר את הניידות,להפחית נוקשות בגב העליון,לקדם רגיעה ולשפר את איכות השינה.

מסאז טיפולי מתבצע בצמחי מרפא הכוח של הצמחים הוא אדיר בכל מה שקשור לריפוי הגוף.בעיקר כאשר מדובר בדלקות וכאבים.כל המטופלים שעברו צמחי מרפא לא האמינו בכוח העצום לשחרור שרירים.בשונה מטיפולים אחרים השרירים משתחררים בקלות ובמהירות.הטיפול מתאים לאנשים הנמצאים במתח רב המתבטא בשרירים תפוסים.אנשים הסובלים מדלקות בעיקר בידיים או בעיות חוליות הטיפול נהדר עבורם.העיסוי נחשב למאוד דומיננטי ולא מזכיר שום טיפול שעברתם.מחממים את עשבי המרפא בסיר אידוי עד לרתיחה מלאה.המסאז משלב עיסוי רפואי אך יותר לחיצות עם צמחי מרפא החמים.בכל אזור בו ישנו לחץ או גורם לבעיות יטופל עד לתיקון הבעיה.זמנו של המסאז ארוך בין שעה וחצי לשעתיים מלאות ומחירו 700 שקלים.

מחשבה אחת על “הסיבות לזרמים בידיים וכיצד מטפלים

 1. מזל הגיב:

  מעוניינת לשמוע פרטים

  1. היי מזל אצור איתך קשר לאחר שבת התקבלו הפרטים שלך במערכת

 2. אסנת הגיב:

  סובלת מזרמים הידיים וכל והגוף ומכאבי שרירים

  1. אוסנת
   את מוזמנת ליצור איתי ניתן להגיע לתוצאות מצוינות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי