טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

פעילות ספורט עשויה לגרום איתה פציעות.באמצעות טיפולים ניתן להפחית דלקת ולקדם ריפוי.מעסים מוכשרים במגוון טכניקות בעלי ידע וניסיון לפתור לקויות.מסאגיסטים מסוימים מורשים לטפל בפיזיותרפיה וקינסיולוגיה.המטרה בטיפול להחזיר לפעילות את הספורטאי ללא כאבים.השפעות טיפול בפציעות ספורט תועדו לפני 100 שנים.ניתן לראות עדויות לכך בסוף שנות ה-90.

ישנם הרבה תקלות באימוני כושר.מתאמנים שמקבלים טיפולים נפצעים פחות.חזרה מוקדמת תנטרל את המתאמן לתקופה ארוכה.מסאז משפר זרימת הדם ושיכוך כאבים.טיפולים מתקנים פציעות ומתאימים לספורטאים תחרותיים.מתעמלים חשופים לפציעות ספורט.מיזוג בין הידוע,האפשרי והבלתי ידוע.מטופלים עשויים לסבול מכאב ללא כל בעיה אורטופדית.עברו בדיקות הדמיה,ללא ממצאים חריגים.כל מתאמן יעבור טיפול לפי קבוצת שרירים לפיה הוא מתאמן.

התמדה בטיפולי מגע יפתרו בעיות רבות.מטופלים מעידים כי מסאז הוביל לירידה בכאב.המכון לבריאות בארה”ב הצהיר שטיפול בשרירים מסייע בהפחתת התכווצות שרירים.בשנת 2000 איגוד מאמני האתלטיקה שיקף תוכנית לספורטאים.סופקו הנחיות לאנשים המתאימים לטיפול בעיסוי.ישנם דרכים להבטיח את שלומם של ספורטאים המקבלים עיסוי. נועד להבטיח את בטיחותם של ספורטאים.בנוסף מפחית כאב הקשור להידבקויות שרירים.

לשמחתנו ניתן לפתור כאבי גב תחתון פריצת דיסק ובעיות צוואריות.בעיסוי רפואי מטפלים בהקרנות לרגליים ופציעות ספורט.מתאמנים נתקלים בקשיים באימונים.טיפול ספורטאים מפחית התאוששות. מסג’ הינו מניפולציה משפר תוצאות טובות באימונים.שבדי הינו מסג המתמקד במשיכות ארוכות.לעומת זאת רקמות עמוק פועל על שכבות עמוקות. עיסויים מקלים על כאבים בגב,צוואר כתפיים וגב תחתון. תיעוד פציעות נחשפו לפני יותר מ-100 שנים.

הפאשיה חיבור לבריאות:חשיבותן של רקמות חיבור

לפאשיה פונקציות פיזיולוגיים רבים בגוף.תפקידה שמירה על חלקי הגוף.מתפקדת כבלימת זעזועים לשרירים ואיברים.מונעת מהם להתנגש כאשר הם מסתובבים.פונקציית זעזועים מונעת פציעות קטנות להפוך לחמורות. משמשת הגנה התומכת ומגנה על איברים. פועלת כמבודדת לעצבים ומסייעת בוויסות ייצור ההורמונים.גוף האדם שומר על סט קבוע של תנאים.טמפרטורה,לחץ דם ואיזון.כאשר התנאים משתנים הם מפצים כדי להחזיר אותם למצבם המקורי.

רקמת חיבור מקיפה את השרירים.מורכבת מסיבי קולגן החשוב לרקמת החיבור.רקמות הן יריעות אלסטיות של רקמה.תומכות ומגינות על הגוף.עוטפת את המבנים הללו ומספקת הגנה ותמיכה. מאחסנת שומן ומפרידה או מרחיקה את הסביבה החיצונית. מטרתה מניעת חיכוך בין רקמות שעלול ליצור נזק.חבלה אפשרית חיכוך,בין רקמות ועצבים סמוכים.יתר על כן חשוב לתאים המעבירים עצבים.רקמה תומכת למבנה אנטומי ע”י עטיפה של איבר. כלי דם מוגנים ע”י שכבה חיצונית.מסייעת לשמור על דם דומם בזמן מעבר בגוף.

עיסוי מדויק ומקצועי לספורטאים ימנע פציעות ספורט,יביא שיפור בתוצאות לספורטאים וירפא את הספורטאי. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי