טלפון: 054-9464846 דוא"ל: nir@nir-massage.com כתובת: התאנה 33, תל מונד

בלוג

כאבים בכתף

מתאמנים צריכים להיזהר באימוני כושר.הם חשופים לפציעות ספורט.דלקת בכתף מתאפיינת בכאבים חזקים.כאבים בכתף נובעים משימוש מופרז בכתפיים.פציעת כתף אחת הפציעות הקשות.עשויה להשבית את הספורטאי לכמה חודשים.חשוב להעלאות משקלים בצורה מתונה.טיפולי מניעה הם הבסיס למניעת דלקות בכתף.מבלי תחזוק תמצאו את עצמכם סובלים מדלקות.

האם רוב המתאמנים סובלים מבעיות כתפיים?בוודאי שכן.לאחר מאמץ יש חשיבות רבה למתיחות.ניתן לראות  מתאמנים סובלים מדלקות בגידים.הסתיידות וקרע בגיד מגביל בתנועה.דלקת בגיד מביאה לכאב בהנעת השריר אליו הוא מחובר.הפעלת לחץ על האזור הדלקתי.שכיבה,סיבוב,הרמה למעלה או למטה.בישיבה מרובה על מחשב נוצר לחץ בכתפיים.שריר הסופרה ספינטוס הנמצא בשכמה ומתחבר לכתף באמצעות הגיד. שריר זה חשוב בהנעת הכתף ובתנועה.לחץ עליו יכול להביא לכאבים חזקים בגידי הכתף.פגיעות בגיד הכתף מתרחשות בשל אספקת דם מועטה.בעקבות כך יהיו כאבים בכתף תנועה מוגבלת וקושי בפעולות פשוטות.חשוב לקבל עיסוי רפואי לתחזוקת הגוף.זאת על מנת למנוע דלקות שונות בגוף.

הטיפול הראשון  אבחון של הגוף וטיפולו.בדיקת מצבו הכללי של המטופל.ניתן לראות עומסים בזוקפי הגב בדלתא ורקמות חיבור.קיים לחץ על רקמות החיבור טרפזים וצוואר.יש לטפל בגורמים המביאים כאבים בכתף.עיסוי רפואי מטפל בדלקות וכאבים כרוניים.באמצעות טיפול זה ניתן להפחית כאב בכתף.ברגע שיהיה איזון לגוף הדלקת תיעלם.יש לציין שמצב זה אינו מטפל בפריקות כתף.

צמחי מרפא נותנים מענה לבעיות דלקות שונות בגוף.בטח כאשר מדובר בדלקות כתף.שיפור טווחי תנועה ואף חזרה לפעילות.עיסוי תאי הרבל טיפול בעשבי מרפא מחוממים.ארבעה צמחי מרפא עיקרים קינמון,מרווה רפואית,עשב לימון וזנגוויל.עיסוי צמחים נותן מענה ופתרונות לדלקות רבות.דלקת שורש כף היד,דלקות מפרקים,דלקת שרוול הכתף.בנוסף איחוי קרעים בגידים.עשבי המרפא משלימים אחד את השני.המרווה מרגיעה,קינמון מחמם ומצוין לטיפול בדלקות כתף.הזנגוויל מצוין לכאבים חזקים ושיקום גידים ודלקות.עיסוי באמצעות צמחי מרפא מביא את הגוף.לא בכדי נחשב לטיפול מבוקש.אורכו של הטיפול 90 ד’ק מלאות.המסאז מתאים גם לפציעות ספורט שונות.

דלקות בכתף עשויות לשבש את התפקוד.מתאמנים רבים מוציאים את עצמם נפגעים בעקבות הרמת משקלים כבדים.

מטופלת בת 45 סובלת מכאבים בכתף.כאבים חזקים בכתף והגבלת תנועה קושי בקשירת חזייה.בטיפול אובחן עומס על רקמת החיבור,טרפזים וצוואר.מתן דגש על שיקום הסקאפולה ואיזון גבהי מפרקים בין שמאל לימין. מפרק ימין היה לא מאוזן וגבוהה משמאל.לאחר שני טיפולי עיסוי רפואי חלה הטבה משמעותית.תנועה טובה יותר עם כאב מועט.הוסבר למטופלת על המשך טיפולי תחזוקה והמשך שיקום הגוף.הימנעות דלקות חוזרות ומתן תרגילים לחיזוק הכתף.בטיפול השלישי המטופלת דיווחה על תנועה מלאה ללא כאבים.ישנם סיבות רבות לכאבים בכתף.חלקם  עשויים להיות ממקור צווארי.טיפולי עיסוי שיקומי מפחיתים את הכאב עד להחלמה מלאה. מתאמנים צריכים להתאמן בצורה חכמה בכדי למנוע פציעות חוזרות.זהו מקרה אחד מיני רבים המטופלים בכל יום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות
התחילו להקליד כדי לראות מוצרים שאתם מחפשים.
דף הבית
הזמנת טיפולים
החשבון שלי